reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam to samo. Musialam na jakis czas opuscic forum,bo bardzo sie tym stresowalam i koszmary w nocy mialam. Zagladam tu co jakis czas, zeby sprawdzic co tam u „starej gwardii” ;)
Stara gwardia jak była tak jest na razie @hope322
Jak się wykruszają to w większości nowe osoby, którym udaje się za pierwszym razem...
Teraz czekamy aż @Koniczyna82 nam się wykruszy z dwoma maluchami :) :p
 
Dzisiejsza beta 351,4 :happy: Chyba juz starczy tego sprawdzania...? I pomyśleć,ze to dzis dopiero mialam robic pierwsze badanie!:shocked2: Chyba bym osiwiala do tej pory. W poniedziałek wizyta u lekarza. Ciągle jest strach,ze cos moze pojsc nie tak...:o
Już się nie strachaj tylko dbaj grzecznie o maluszka dobrym samopoczuciem :):)
 
Stara gwardia jak była tak jest na razie @hope322
Jak się wykruszają to w większości nowe osoby, którym udaje się za pierwszym razem...
Teraz czekamy aż @Koniczyna82 nam się wykruszy z dwoma maluchami :) :p
No wiem niestety, ze dalej dziewczynki dzielnie walcza ale wierze, ze za chwile beda wszystskie w ciazy ❤️❤️
No wlasnie czekam z niecierpliwoscia na wynik bety @Koniczyna82 ✊✊❤️❤️
 
Dzisiejsza beta 351,4 :happy: Chyba juz starczy tego sprawdzania...? I pomyśleć,ze to dzis dopiero mialam robic pierwsze badanie!:shocked2: Chyba bym osiwiala do tej pory. W poniedziałek wizyta u lekarza. Ciągle jest strach,ze cos moze pojsc nie tak...:o
Super:) ktory to dzien po transferze? I poprzednia beta byla jaka? Bo chyba bardzo ladnie przyroslo:)
 
Niestety nie, mam 0,62. Powtórzę co prawda amh ale na cuda nie liczę.
Blondadek najlepsze amh wychodzi w diagnostyce, napewno nie w novum, synevo też zaniża. Jak ci wychodzi takie na granicy zrób w dwóch cyklach w różnych laboratoriach. Pic na wodę z tymi wartościami, w każdym labie inny wynik a nuż trafisz powyżej 0,7 a na lekach można zaoszczędzić. Dziewczynki zażywają jeszcze d3 ona też fałszuje wyniki. Buziaczki i kombinuj.
 
Zrobiłam sobie dziś morfologię CRP i OB, i kurczę wzorowo. Więc co to za zapalenie pęcherza bez bakterii i podniesionych leukocytów? Skąd krwiomocz? Bożenkooo ja to zawsze mam zagadki medyczne jak u House'a
 
reklama
Dzisiejsza beta 351,4 :happy: Chyba juz starczy tego sprawdzania...? I pomyśleć,ze to dzis dopiero mialam robic pierwsze badanie!:shocked2: Chyba bym osiwiala do tej pory. W poniedziałek wizyta u lekarza. Ciągle jest strach,ze cos moze pojsc nie tak...:o
No i pięknie. To się nazywa złoty strzał. :) będzie dobrze, musisz w to wierzyć, wszystko idzie dobrze. [emoji11]
 
Do góry