reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja pierdole, no inaczej tego nie umiem wyrazic. Co jest do uja :realmad: Justin nd sie do nivzego nie nadaje bo ci beta nie drgnela asię jak te byly mezowe tovimmunolog chyba tylko zostal. Zaskakuje ale nie rozwija sie jak trzeba. MOZ slabe.nasienie ale.moze imunologia. To, ze masz jedno dziecko niekoniecznie ja wyklucza. Czesto kobiety po pierwszej bez problemu donoszonej ciazy latami ronia i dopiero potem wychodza cuda :/ cierpliwosci :*
10 dpt beta 5,2. Kur...a no.
 
Aha. Czyli coś jak acard, tylko mocniejsze.
Moja dr ma jakąś specjalizację z immunologii czy coś takiego. Już ją pytałam, czy nie powinnam zrobić jakichś badań. Ona stoi na stanowisku, że u mnie to nie jest kwestia immunologii, że wszystko jest ok, poza tym mam już dziecko. Mnie za to jednak męczy, czy jednak coś się nie dzieje. Chciałabym już zrobić badania jakieś ale nawet nie wiem jakie mogłabym w moim przypadku zrobić. Co może być nie tak?
Poki jest jakas ta beta to zrob hamowanie allo mlr (musi byc tez maz, skoro zarodki byly z jego nasienia) i popros tez o to badanie z dawca, bo podchodzicie tez z nd. Rzecz jasna, nie musi byc to ten dawca od ktorego jest nasienie, tylko oni jakos to tam inaczej robia.
 
Nie, nie miałam. Brałam tylko duphaston 3x1, euthyrox bo mam niedoczynnosc i na własna rękę 1 tabletkę acardu- mój „zwykły” gin kiedyś mi mówił żebym spróbowała go brać jak będę po transferze w małych ilościach i mimo ze gin z kliniki mi nie zalecił to go brałam

Przy następnym transferze uprzyj się bezwzględnie na heparynę. Nie zaszkodzi a może się okaże, że tu tkwi problem.
 
reklama
Do góry