reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najlepsza jest od lametty, ktora sie.stymulowalam do iui: mozna miec sraczke albo zatwardzenie, czestomocz albo gromadzenie wody w organizmie, uderzenia goraca albo zimne dreszcze, spadek lub wzrost wagi itp... fajnie :D
Kuzwa nie latwiej byloby napisac ze moga wystapic objawy gastryczne o niewiadomych skutkach i zmiany temperatury :D
 
reklama
Dziś umówiłam się na badania prenatalne na 30 maja USG genetyczne + test papa. Z testem nifta się wstrzymamy tak jak radziłyście . 2 czerwca idę po zwolnienie i to chyba będzie moja ostatnia wizyta u lekarza od in vitro. Potem już lekarz położnik bo nawet książeczki nie mam założonej, terminu porodu badań nic...o samopoczuciu nie będę pisać bo szkoda gadać ;) doszły bóle głowy.. ale takie uroki ciąży. Oby genetyczne wyszły dobrze i zacznę 2 trymestr . Cudzie trwaj
 
Ja pierdole, no inaczej tego nie umiem wyrazic. Co jest do uja :realmad: Justin nd sie do nivzego nie nadaje bo ci beta nie drgnela asię jak te byly mezowe tovimmunolog chyba tylko zostal. Zaskakuje ale nie rozwija sie jak trzeba. MOZ slabe.nasienie ale.moze imunologia. To, ze masz jedno dziecko niekoniecznie ja wyklucza. Czesto kobiety po pierwszej bez problemu donoszonej ciazy latami ronia i dopiero potem wychodza cuda :/ cierpliwosci :*
Dzięki Asiu. :*
Dziękuję za podpowiedź z tym allo mlr, to może być to.
Jest tyle możliwości, co mogło pójść nie tak i gdzie szukać przyczyny, że jestem przerażona.
Zostały mi jeszcze 2 zarodki z dawcy. Spróbuję teraz z encortonem i heparyną, tylko muszę jeszcze przekonać moją dr.
 
Poki jest jakas ta beta to zrob hamowanie allo mlr (musi byc tez maz, skoro zarodki byly z jego nasienia) i popros tez o to badanie z dawca, bo podchodzicie tez z nd. Rzecz jasna, nie musi byc to ten dawca od ktorego jest nasienie, tylko oni jakos to tam inaczej robia.
Nie mogę znaleźć informacji czy można podejść od razu po cb? Bo chyba to co mam teraz to cb?
 
reklama
Do góry