reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlatego ja biore utrogestan. Jest równie dobry jak lutinus tylko 4 x tanszy i w ogóle bez krzemionki. Jak żel nawilżający. Jak któraś mieszka blisko granicy albo może jej ktoś kupić np w Czechach to polecam. Polskie recepty są poza Polska tez realizowane
Jest tez apteka ktora wysyla nie probowalam jeszcze ale znalazlam na innym forum dziewczyba zamawia wysyla meila i recepte i placi kurierowi w zlotowkach. Meile pisze sie po polsku i po polsku dostaje sie odpowiedz. To chyba jedyna apteka ktora wysyla leki
Link do: Kontakt - Lékárna ALMUS
 
Brzuch mnie pobolewal jak na @. Teraz juz troche przeszlo. Histero mialam w styczniu, laparo rok temu wiec odpada.Wlasnie wzielam caly dzien furagine. I pytalam lekarki czy po jednym dniu brania furaginy jest sens robic badanie moczu, a ona ze pewnie, ze jeden dzien leczenia nic nie zmienia.
Ale to taka zwykła rodzinna lekarka a nie urolog...
Wiec moze i wyplukalam. Biore antybiotyki i licze ze to bylo bakteryjne i przejdzie.

Bierz antybiotyk do końca, a potem probiotyk na odbudowę flory i jakieś tbl żurawinowe profilaktycznie. Ja też zawsze po zapaleniach prałam bieliznę w 60°+żelazko.
Będzie dobrze:)
 
Ja też tak mam, aplikuje palcem co prawda ale od transferu swedzi mnie strasznie. A jak wypływają resztki to już w ogóle mam tak podraznione, że jedno wielkie pieczenie.
Zgłaszałas lekarzowi .luteina niestety tak działa .. mnie piekło strasznie że jak robiłam siku to zeby zagryzalam ale przepisała mi maść i jest o wiele lepiej przemywamy też tamtym rose i też jest lepiej do tego sudokkrem lub inny krem dla dzieci na odparzenia .. musisz zrobić wyniki z krwi bo ja przy tym nabawiłam się bakterii a bakterie w ciąży rzecz zbędna i niebezpieczna
 
reklama
Masz to samo co ja miałam, dopiero co zaleczyłam ( 6 tc) . Ja jadłam czosnek, cytrynę i miód, pamiętaj żeby miodu nie rozpuszczać w gorącym, bo traci właściwości. Gardło płucz wodą z solą lub sodą. Zdrówka.
Dzieki :) ale z ta woda z sola .... hmmm ja wymiotuje po tym dziadostwie :/
 
Do góry