reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem jak to boli ;(( mnie właśnie wkurza ten aspekt finansowy najbardziej. W większości krajów UE jest cywilizacja i refundacja a u nas musimy mocno zaciskać pasa, brać pożyczki i inne cuda, a niektóre pary w ogóle nie podchodzą bo nie mają żadnych możliwości. ;(

Trzymaj się!!!!!![emoji254][emoji272][emoji257][emoji272][emoji258][emoji272]
No ja własnie to co miałam przeznaczone w kieszeni na druga procedurę musiałam ostatnio przelać do skarbówki i szlag mnie trafia jak o tym myślę!!! ;/
No ale cóż.. od narzekania nikt się nie wzbogacił więc trzeba zaciskać pasa i zęby i do przodu...
 
dziewczyny dzwonili z wynikami..... rycze i sie trzese.. kariotyp poprawny !!!!! zdrowy chlopak pod sercem !!!!! dzis omieniny mojego ojca.... zmarl 6 lat temu.... wodocznie sie wstawil za wnukiem
Widzisz jest jak miało być!!!! cudownie
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
To był 2 transfer takiej samej blastocysty (z 2 stymulacji). Nie mamy więcej zarodków Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ja to już się chyba nadaję tylko do leczenia u psychiatry. Powodzenia wszystkim!
U psychiatry to pewnie jeszcze nie ale psychologa polecam ż czystym sumieniem...
 
reklama
no fakt z tym masz racje wszystko idzie prywatnie ...masakra jaksa:( kasa leci jak nakrecona ...prenatalne duzo kosztuja ..duzo za duzo ..no ale coz wszedzie tak sie placi ...co do porodowki to jeden z radwanow statnio mi mowil ze cofneli im refundacje bo cos bylo nie tak jak sie dziecko chore urodzilo to NFZ nie chcialo im oddawac za prod nie wiem czemu tak jets ..szkoda bo mialam nadzieje tym razem tam na porod ..a tak zostaje placic za niego w MEDEORZE W LODZI.. ale polecam super opieka
Medeor w Łodzi prowadzi porody za darmo.kolezanka tydzień temu rodziła.tylko że jakość już spadła tego szpitala. Taka masówka się zrobiła , zdecydowanie polecam salve
 
Do góry