reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ciekawostka :D
w niedziele bylam u znajomych na kawce. Dziewczyna robi na stacji paliw- spolka skarbu panstwa.... i dostaja wytyczne ktore gazety pro PISowskie maja byc ustawione na pierwszym planie tak zeby bylo widac cala okładkę a te gazety " nieodpowiednie" maja ukladac na zakładki tak zeby malo bylo widac.... i niech mi ktos powie ze to "normalne" czasy....

Nienormalne bo te ch..... zabrali nam refeunfację. A czym jesteśmy gorsze od tych co się załapały na refundację . ;(
 
Czekam, czekam. :) nie wiem kiedy będą, synevo wrzuca te badanie jak chce.
Jak robiłaś bezpośrednio u ńich to 14-15. Jak w invimed to maja szybciej 12.30 zazwyczaj. Jak w Medicower to pojawiają się dopiero o 20 nie na synevo a na platformie medicover :D ja już wszystko dokładnie mam sprawdzone ;)
 
Nienormalne bo te ch..... zabrali nam refeunfację. A czym jesteśmy gorsze od tych co się załapały na refundację . ;(
Ja zaczęłam zabawę z in vitro miesiąc po tym jak się skończyła. Wczesńiej nie mogłam bo mi się blizna goiła po konizacji a wcześniej jeszcze czekałam na diagnozę i w końcu zabieg po tym jak cytologia do dupy wyszła. Jak by nie to bym się pewnie jeszcze załapała :p
 
Jak robiłaś bezpośrednio u ńich to 14-15. Jak w invimed to maja szybciej 12.30 zazwyczaj. Jak w Medicower to pojawiają się dopiero o 20 nie na synevo a na platformie medicover :D ja już wszystko dokładnie mam sprawdzone ;)
Robiłam w invimedzie ale jeszcze nie są wrzucone na synevo.
 
reklama
@asia513 dla ciebie też gratki :)
Możesz w swojej miejscowości w sobotę bete robić i mieć wynik przed weekendem? Bo jeśli nie to poleciała bym na bete jutro żeby moc powtórzyć w piątek bo do poniedziałku to zwariować by można ;)[/QUOTE]
Muszę zrobić betę w czwartek żeby na piątek były wyniki bo mam już wizytę u doktorka. Mamy jedno laboratorium w którym tego samego dnia są wyniki Ale zazwyczaj późnym popoludniem. Może faktycznie zrobię jutro i potem w piątek, żeby się nie stresować przez cały weekend.
 
Do góry