reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja chyba po punkcji jak mi powiedzieli ile się nadawało ile nie to miałam chwilę załamania, teraz stwierdzam, że naprawdę był to dobry wynik :)
Zupełnie inaczej podchodzi się po raz kolejny bo wiesz co Cię czeka, o co pytać, jakie są dalsze działania itd...
Jak dobrze pamiętam to masz to najbliższe za tydzień i jeszcze jedno i do dzieła?? :):) :D :p
Tak. A ty kiedy?:)
 
reklama
@asia513 dla ciebie też gratki :)
Możesz w swojej miejscowości w sobotę bete robić i mieć wynik przed weekendem? Bo jeśli nie to poleciała bym na bete jutro żeby moc powtórzyć w piątek bo do poniedziałku to zwariować by można ;)
Muszę zrobić betę w czwartek żeby na piątek były wyniki bo mam już wizytę u doktorka. Mamy jedno laboratorium w którym tego samego dnia są wyniki Ale zazwyczaj późnym popoludniem. Może faktycznie zrobię jutro i potem w piątek, żeby się nie stresować przez cały weekend.[/QUOTE]
Nie wiem, czemu mi się zrobiło tak, że nie wyszła bezpośrednia odpowiedź :-)
 
To wiem, ale tak kontrolnie pytam czy wszystko Oki. Czy okresy są jak były, czy już ciało do normy wrocilo

Potop szwedzki się skończył dopiero co, ale okresu nie było jeszcze pierwszego. Ale ciało zewnętrzne wróciło do normy - już nie jestem tak napuchnięta jak po tych hormonach. ;) zobaczymy co w środku - ja mam PcO wiec okres przychodzi zawsze jak mu wygodniej. Pod koniec maja mam wizytę żeby sprawdzić, jak to wszystko wygląda, cyto zrobić i takie tam.
 
Ja w życiu wypalilam 1, na złość komuś. I raz się zaciągnęłam jak miałam 19 lat z ciekawosci. I nie mam pojęcia jak pachnie maryśka :D :D :D
Koleżance ostatnio to powiedziałam tona mi na to ze tak niemożebnie być, mam, urodzić, wykarmić a potem babski wieczor i mam się dowiedziec bo jak to tak nie wiedziec nawet jak Maryśką pachnie ;)

Wstydź się...:-D:rofl2::-D;)
 
reklama
Pojęcia nie mam... :( Na chwilę obecną chyba to mnie najbardziej dołuje...
Muszę zebrać troszkę $$$$$$

Wiem jak to boli ;(( mnie właśnie wkurza ten aspekt finansowy najbardziej. W większości krajów UE jest cywilizacja i refundacja a u nas musimy mocno zaciskać pasa, brać pożyczki i inne cuda, a niektóre pary w ogóle nie podchodzą bo nie mają żadnych możliwości. ;(

Trzymaj się!!!!!![emoji254][emoji272][emoji257][emoji272][emoji258][emoji272]
 
Do góry