reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Ciotki :)
upload_2018-5-7_15-39-27.png

Ale się tu dzieje...
upload_2018-5-7_15-40-51.png

ale nie martwcie się, w końcu się uda, jak mojej mamie:)
Trzymam kciuki :*
upload_2018-5-7_15-42-25.png
 

Załączniki

  • upload_2018-5-7_15-39-27.png
    upload_2018-5-7_15-39-27.png
    159,9 KB · Wyświetleń: 138
  • upload_2018-5-7_15-40-51.png
    upload_2018-5-7_15-40-51.png
    184 KB · Wyświetleń: 149
  • upload_2018-5-7_15-42-25.png
    upload_2018-5-7_15-42-25.png
    166,1 KB · Wyświetleń: 129
Tak trzymaj Gosiu,
jeszcze bedzie przepieknie:)
Jeszcze bedzie pieknie tylko zaloz wygodne buty bo masz do przejscia cale zycie ... wyspolnie ze swoimi dziecmi :)

Bedziesz szczesliwa powiedzialo zycie .. ale najpierw naucze cie byc silna - ten cytat ktos tu kiedys mial i ja sie go trzymam silna juz jestem szczesliwa bylam przez krotka chwile a niedlugo bede szczesliwa na zawsze ;)
 
Hej, jestem nowa na forum. Podczytuje Was od dłuższego czasu, ale dzisiaj postanowiłam napisać. W kwietniu podchodziłam do pierwszej procedury in vitro. Po cięzkiej i długiej stymulacji na końskich dawkach hormonów udało mi sie uzyskąc 2 zarodeczki, sredniej klasy 6B, reszta niestety nie dotrwała do 5 doby. U mnie problem to endometrioza, niskie AMH i wiek :( Dzisiaj zrobiłam bete (8 dpt, 3 dniowe zarodki) i niestety wyszla 0,1. Nie liczyłam, że za pierwszym razem się uda, ale miałam cicha nadzieje. Napiszcie proszę jak sobie radziłyście po nieudanych próbach, bo mi niestey idzie kiepsko. Staram się mysleć pozytywnie, ale dzisiaj sie załamałam.

Niestety mało której z nas udało się za pierwszym razem :(.
Nasze forum bardzo pomaga przetrwać te gorsze chwile, dziewczyny służą rada, jak trzeba pociesza a jak trzeba to postawią do pionu.
Mi bardzo pomagało ustalenie planu działania. Od razu kontaktowałam się z lekarzem i myśleliśmy co dalej. To dawało mi nadzieję że kolejny raz się uda i wiersialam że nie czekam z założonym rękami.
 
Cześć :)
Też mam endometriozę i dość niskie jak na swój wiek AMH. Miałam dwa transfery nieudane, ale walcze dalej. Przychodzą chwile zwątpienia. Trzeba poryczeć, a potem skupić się na walce. Bo tam w oddali jest cel - spacery na słoneczku z małym bobasem. I mimo, że nie przychodzi nam to łatwo i bezboleśnie to cel osiągniemy. Tylko czasem musimy dłużej poczekać.

@gosia321 waleczna babka!!! Koronę masz przyklejoną superglue!
Kochana tak to juz jest jak sie duzo przeszlo korona wrasta a glowa i piers podnosi sie po chwili zwatpienia i ciosie w ryj :rofl::wściekła/y:
 
reklama
Do góry