reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam transfer 1.02
Dopiero 05.03 odstawiłam leki
To u Ciebie troszkę szybciej to poszło.
To walczymy znów prawie razem :):)
Na to wychodzi :happy: Po ostatnim transferze lekarza podejrzewał ciążę pozamaciczna ale na szczęście skończyło sie tylko na podejrzeniach. 6 marca odstawiłam leki i jakoś po 4 dniach dostałam miesiaczkę.
 
To ostrzykiwanie to driling jajnikow inaczej prawda. Jesli tak to 2 tygodnie temu kolezanka z innego forum robila to wlasnie w invictie we wroclawiu. Invicta chyba pierwsza zaczela robic te zabiegi wiec doswiadczenie pewnie ma. Skoro masz ja blisko to umow sie na wizyte i wypytaj o wszystkie szczegoly to przeciez nie jest zobowiazujace
Mezoterapia po naszemu . Nie znasz jakisz szczegółów ?? Nie pisała po jakim czasie można zobaczyć efekty ??
 
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
Hej. Też miałam zapladnione więcej niż 6. Lekarz nawet nie wspominał o ustawie. Ze względu na słabe nasienie zdecydował zapłodnić wszystkie. A dokładnie 13. Ale przetrwało tylko 6 zarodków.
 
To jasie dolacze do tego dupnego humoru choc nastawienie mam pozytywne ze jestem w ciazy to hormonalny wkurw jest z taka mega sila ze caly czas kluce sie z emkiem. Objawow prawie zadnych poza chwilowymi bolami brzucha i plecow i ciagnieciem w pachwinach. Ahh co zrobic taki juz nasz los oby do bety i nie bierzemy do glowy zeby sie nie nakrecac
Gosia takie ciągnięcia w pachwinach i ból pleców to dobre objawy :-) ja bym się chyba mega cieszyła jakbym cokolwiek czuła... Ale na chwilę obecną nie nakręcam się. Co ma być to będzie a ja tego nie zmienię. Mimo że wierzę jeszcze w mojego kropka...
A jedziesz jutro na bete???
 
Nie nie :D az wstyd sie przyznać bo inteligencją nie zgrzeszylam :laugh2: otóż na brodzie wyrosl mi bardzo twardy włosek a że nie mam pęsety w domu wzięłam plaster do depilacji twarzy ale on byl tak uparty , ze nie chciał się wyrwać :oo: no a ja dalej katowalam ta moja biedną mordeczke i po 2 dniach mam poprostu taki powypadkowy ryj, że szok :laugh2: piecze i bardzo swedzi :( podrażnilam mieszki wlosowe czy cos:laugh2:
Moja broda wyglada jakbym zaryła o chodnik :errr:
Szalona:laugh2:
Nie wiem jak z mascia o ktorej pisalas ale moze by tak mascia nagietkowa posmarowac
 
reklama
Hej. Też miałam zapladnione więcej niż 6. Lekarz nawet nie wspominał o ustawie. Ze względu na słabe nasienie zdecydował zapłodnić wszystkie. A dokładnie 13. Ale przetrwało tylko 6 zarodków.

Właśnie u mnie tez to mówił a później nagle zapomniał a ja z tego wszystkiego tez
 
Do góry