reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam, że się wtrącę. Czy Ty jesteś wspólnikiem w tej spółce czy jesteś tam zatrudniona?

ZUS może podwarzyć takie coś, wiec ja bym tu nie kombinowala.
Kiedy zmieniają sie warunki umowy jak juz jest ciaza to Zus to kwestionuje. Kolezanka miala podwyzke od tesciowej ( firma tesciowej ) kiedy dowiedziala sie o ciazy zeby wiecej bylo macierzyńskiego i skonczylo sie w sadzie. Kolezanka przegrala.
 
Izabella87 jeżeli można wiedzieć kiedy miałaś ostatni transfer bo coś kojarzę ze mniej wiecej w tym samym czasie co ja. Mój był 14.02, beta rosła ale slabo. No i jutro mam już kolejny.

Ja miałam transfer 1.02
Dopiero 05.03 odstawiłam leki
To u Ciebie troszkę szybciej to poszło.
To walczymy znów prawie razem :):)
 
Kochane mam mały "wypadek" na twarzy :laugh2: mam w domu maść z witaminą A.. myslicie, że mogę sobie posmarować to podraznienie ?
 
Oczywiście dziękujemy. I ja też trzymam kciuki :) poproszę o relacje z piątku, jak poszło
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
 
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
My leczymy się w Warszawie. Ja na ten temat nic nie wiem, ale bardzo możliwe że są takie sytuacje gdzie mogą więcej zapłodnić.
 
reklama
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?

Mi tez na początku mówił ze zapładniamy wszystkie ze względu na słabe nasienie ale przy samej procedurze coś o tym zapomniał i zapłodnili tylko 6:/
 
Do góry