reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja dokładnie tak miałam. Zaszłam 3 miesiace po tym jak jeden doktor powiedział ze nie ma opcji. Ani jednego plemnika o prawidłowej morfologii maszyna nie znalazła. I byłam w fazie ze odpuszczamy, mąż je suplementy i wietrzy jajka i stara się poprawić a do tematu wrócimy za jakieś pół roku rozpoczynając in vitro. A tu okres się spóźnił...

Właśnie nakręciłam się jeszcze bardziej że może się udało [emoji23] u mnie jest wszystko ok, tylko te plemniki męża... eh mam nadzieję że kiedyś się uda, jak nie naturalnie to przez in vitro.
 
reklama
Właśnie nakręciłam się jeszcze bardziej że może się udało [emoji23] u mnie jest wszystko ok, tylko te plemniki męża... eh mam nadzieję że kiedyś się uda, jak nie naturalnie to przez in vitro.
To powiem ci jeszcze ze w lipcu zaciazylam przez inseminacje... załapaliśmy się na darmowy program badawczy. Plemniki poprawiły się na tyle ze się zakwalifikowaliśmy. Niestety była biochemiczna...ale byla

Trzeba łapać wszystkie szansy jakie się da. Ale lepiej bez nastawiania ze te maleńkie się musza udać. Tak jak nie ryczy się po nie wygranej w totka.
 
W przyszła środę wizyta w 12dc, wtedy tez wymazy i może accofil jeśli endo będzie już ładne (wlew ma być 5 dni przed transferem). Zarodki mówi ze nie powinno być problemu żeby podać 2 jak to już mój transfer
Czyli do przodu tak jak miało być... wierzę że tym razem musi się udać przy takim obstawieniu leków :)
A nawet co więcej... wierzę w bliźniaki :p:D w końcu to co znalazłaś przed przychodnią nie było przypadkiem :laugh2:
 
reklama
Do góry