reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wiem że to nie realne ale od kilku miesięcy się zdrowo odżywiamy i suplementujemy jakoś tak licze w tym miesiącu na naturalsa [emoji23][emoji23][emoji23] stara a głupia. Będzie kolejne rozczarowanie w poniedziałek [emoji12] mój popatrzył jak na idiotke jak powiedziałam na co czekam [emoji23]
Ja co miesiąc czekam bo ciagle te transferyny naturalne były. Wiec nawet w cyklach transferowych starałam się poduszkowo. :D W końcu raz tak sieudalo przygorszych wynikach wiec czemu nie...Teraz crio na sztucznym i jakoś tak mi dziwnie nie czekac na pecherzyk
 
10 dpt mialam betę około 112 test wyszedł ledwo blada kreska ..wiec poczekaj i zrób nie wcześniej niż 10 dnia przy 3 dniwyv jest dłuższa profesura od 6 dnia masz dopiero produkowane hcg
Ja przy 3 dniowym zarodku betę zrobiłam 9dpt i wyszła 2 . Odstawiłam od razu wszystkie leki teraz myślę że mogłam się jeszcze wstrzymać
 
Niby trzeba mieć nadzieję zawsze ale z nasieniem mojego męża to sama bym się zastanawiała czy to na pewno jego jakbym naturalnie zaszła [emoji23][emoji23]
No ja dokładnie tak miałam. Zaszłam 3 miesiace po tym jak jeden doktor powiedział ze nie ma opcji. Ani jednego plemnika o prawidłowej morfologii maszyna nie znalazła. I byłam w fazie ze odpuszczamy, mąż je suplementy i wietrzy jajka i stara się poprawić a do tematu wrócimy za jakieś pół roku rozpoczynając in vitro. A tu okres się spóźnił...
 
reklama
Do góry