reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja, ze przed cala procedura to wzielam caly zestaw, ale jest tam preparat ferti formula oil ktory na wspomagac zagniezdzenie zarodka to moze ten kup:)
@dżoasia ile preparatow (i jakie o ile chcialoby Ci sie wymieniac [emoji8] ) sa w tym zestawie? Drogie te cuda? [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na pewno wszystko będzie dobrze. Nusisz w to wierzyć :-) a jak Synuś? Dajesz radę się trochę oszczędzać??
A oto my
169be776e15309dbad4180d411442bb3.jpg


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] [emoji7] zakochalam sie i mam nadzieje ze sie zapatrze [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U Zamory. Właśnie dzisiaj pytał czy decydujemy sie na kolejny kriotransfer. I sama nie wiem... Chyba troche odczekamy

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo jak milo [emoji5] jest ktos kto tez sie leczy pod okiem dr Z [emoji4] moze sie kiedys spotkamy na korytarzu przy drzewku [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziękuję za wszystkie gratulacje ,. Ale wybaczcie nie potrafię się cieszyć tak jak poprzednio jestem mega ostrożna w myślach i w radości dzisiaj jadę na drugą betę zobaczymy jak przyrastC będzie po 24 , z objawów tak jak pisałam wcześniej tylko Ciągnący br,uch jak na @ , piersi jak na @ , i nie mogę być ani chwili głodna ani nie mieć pustego żołądka bomnie lekko miłego dnia życzę wszystkim dzisiaj u trzymam kciuki mocno ją piękne bety , badania itp;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia widzę że już @misis188 odpowiedziała Ci że można tak łączyć. U nas od początku było brane pod uwagę tylko IMSI.
Za MSOME jest tylko 290 zł dopłaty. Powiększenie plemnika jest 6 000 razy większe niż przy standardowym "poszukiwaniu" najlepszego.

Jeśli chodzi o podłoża do hodowli to do pierwszej hodowli nie braliśmy dodatków. Do drugiej omowilismy różne możliwości z dr G. i padło na embryoGen. Z tego co wiem to z dodatkowych możliwość jeśli chodzi o podłoża do hodowli jest AKTYWATOR WAPNIA, niestety nie wiem jaka ma magiczna moc ale pewnie któraś z dziewczyn nam wyjaśni.
 
reklama
Do góry