reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wiadomo, że ech się zdarza ale mogłabyś się dowiedzieć co było jego przyczyną :)
Ale zrobisz jak uważasz, ja moich w sumie też nie badałam...

Ja po prostu staram się iść ta droga, która mi wskazuje lekarz, bo ma doświadczenie i pewnie tonę takich przypadków. Oczywiście czytam dużo i wyczytuje, ale uważam ze to lekarz jest od tego żeby podjąć decyzje co i jak robimy dalej. Stram się nie budować w głowie innych scenariuszy bo bym ześwirowała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po prostu staram się iść ta droga, która mi wskazuje lekarz, bo ma doświadczenie i pewnie tonę takich przypadków. Oczywiście czytam dużo i wyczytuje, ale uważam ze to lekarz jest od tego żeby podjąć decyzje co i jak robimy dalej. Stram się nie budować w głowie innych scenariuszy bo bym ześwirowała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Asiu - i ja chce żeby się to naturalnie stało wiec nawet jakbym chciała to nie będzie możliwości ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
;)
6eed96e0679abc47e39022574080e8e1.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry