reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej. 10 dpt, wlasnie zrobilam test, cała się trzęsę. Jest jakas druga kreska, ale bardzo bardzo blada. Co to może oznaczać? Nie był to mój pierwszy oddany mocz dzisiaj, więc może to mój błąd. Co o tym myśleć?
Malinka u mnie tak tak było... 8dpt zrobiłam rano i nic nie było a 9dpt zrobiłam wieczorem samym chyba po 18stej i tak wyglądał ;)
0bf1f493ead33a82167445a9e1a1bd21.jpg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za info, tak się podpytuję, bo w porównaniu z Wami to ja tak naprawdę mało wiem. ;) ;) a jesteście skarbnicą wiedzy.
Fajnie, że Wam się udało i tak medycyna pomogła.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cena tego badania jest tak duża... szok..
zaczynam coraz częściej myśleć o nasieniu dawcy, boje się ze te koszta mnie zabija


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry