reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kościół jest przeciwny in vitro. PrEczytalam kiedyś książkę „ Robienie dzieci „ i żałowałam wiem jak to się odbywa . Ale ludzie tacy jak my starający się określani są jako samoluby które myślą tylko o tym aby spełnić swoją potrzebę posiadania dZiecka . Myśle ze kościół powinien triche inaczej do tego podchodzić bo przecież każde dziecko jest Boże . Jezus był poczęty w dziwny sposób wychowywał go inny ojciec a jednak to nie jest krytykowane . Tylko nazwane „ cudownym poczęciem”


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widze ze juz lekka zmiana w mysleniu :) kobiety maja latwiej z komorka dawczyni - tak mi sie wydaje no jak nie pokochac dzidzi ktora jest wewnatrz? ktora zyje dzieki tobie i obija Ci wnętrze:D a mezczyzni z dawca nasienia czuja sie moze jak czesc innej układanki ? Ale trzeba podjac decyzje czy potrafi sie odnalesc w tej sytuacji. Podziwiam pary z dawstwem i te pary ktore przyczyniaja sie do szczescia innych. jestes juz w trakcie stymulacji?

Ja od kiedy dowiedziałam się ze będzie ciężko to od razu zaczwlam mówić o komórce dawczyni . Mój narzeczony triche mnie stopował „ przecież jesCze nie wiesz co powie lekarz , trzeba być dobrej myśli a nie już obstawiasz najgorsze „ [emoji6]a ja wolałam zacząć od najgorszych myśli , zwby potem ewentualnie miło się zaskoczyć . JesCze nie , czekam za @...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od kiedy dowiedziałam się ze będzie ciężko to od razu zaczwlam mówić o komórce dawczyni . Mój narzeczony triche mnie stopował „ przecież jesCze nie wiesz co powie lekarz , trzeba być dobrej myśli a nie już obstawiasz najgorsze „ [emoji6]a ja wolałam zacząć od najgorszych myśli , zwby potem ewentualnie miło się zaskoczyć . JesCze nie , czekam za @...

Jakie najgorsze, dla mnie zbawienie ❤️❤️❤️16 dpt z Beta 1185❤️❤️❤️❤️❤️
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem z Rybnika, śląskie. Maz jest zasłuzonym honorowym dawcą krwi więc nie będziemy czekac w kolejkach tylko przyjmują Go od razu..
Znajoma ze Slaska, ktorej maz tez ma problemy z nasieniem mowila mi, ze przerobili roznych lekarzy na poludniu Polski i niestety zadnego sensownego androloga nie znalezli. Dopiero androlog z Warszawy postawil prawidlowa diagnoze i pomogl im. Ale oni przystepowali do procedury gdy byla jeszcze refundacja, jakies 3-4 lata temu, wiec sporo moglo sie w tym temacie zmienic.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od kiedy dowiedziałam się ze będzie ciężko to od razu zaczwlam mówić o komórce dawczyni . Mój narzeczony triche mnie stopował „ przecież jesCze nie wiesz co powie lekarz , trzeba być dobrej myśli a nie już obstawiasz najgorsze „ [emoji6]a ja wolałam zacząć od najgorszych myśli , zwby potem ewentualnie miło się zaskoczyć . JesCze nie , czekam za @...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zobaczysz jak stymulacja sie zakonczy. ile nazbierasz jajek:) a noz sie uda:) optymizm tez jest mile widziany bo dzieci lubia usmiechniete mamy :)
 
Czesc dziewczyny, postanowiłam wyjsc z krzaków
Regularnie Was czytam i ciesze sie kazda dobra nowina, ale rowniez smuce tymi zlymi... Trzymam za Was wszystkie kciuki!

Jestem juz po transferze 3 dniowego okruszka.
7dpt zrobilam bete wynik to 33,90 SZOK!
Cudowne wiesci [emoji173] i swietna profilowka [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli mnie pytasz to tak

Potrzebne było jajeczko cZy plemnik ?? Jeśli już przez to przeszłaś to pewnie wiesz . To prawda ze klinika udostępnia zdjęcie dawców żeby można było wybrać odpowiednia osobę ?? Ciekawa rez jestwm kosztami bo tam gdzie jeżdżę o ewentualnych kosztach nikt nie mówi a domyślam się ze koszty są o wiele większe niż przy zwykłej procedurze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry