reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moim zdaniem morfologię robić się na czczo...

@Sesil No cóż, dla każdej z nas to na pewno był szok... dla mnie in vitro to zawsze była ostateczność. Może Cię pocieszę jak Ci powiem, że jak już przyjdzie co do czego to człowiek tak tego nie roztrząsa i po prostu idzie po swoje. A kasa? Ja sobie tłumaczę, ze jakbym zaszła te 4 lata temu, to na dziecko wydałabym już dużo więcej ;) więc ta kasa rozeszłaby się tak czy siak... ile masz lat jeśli można wiedzieć?

Ja mam 29 a maz 33..
 
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze mimo skurczy wszystko się ładnie potoczy. W czwartek 11dpt beta 120 a dziś już 600. Nawet mi nie mówcie o stronie finansowej, w większości europejskich krajów idziesz do szpitala i dostajesz procedurę na ichniejsze „NFZ” , są kraje jak Francja czy Hiszpanią gdzie nie ma nawet ograniczenia w ilości procedur. Obecny rząd skasował coś, czego nie powinien tykać - wróciliśmy do średniowiecza. ;(((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ograniczenia są o_O ja mieszkam w Belgii i mamy refundację do 6 razy wiec lepszy rydz jak nic
 
Ja mam 29 a maz 33..

Idźcie do kliniki i zobaczcie, co Wam powiedzą. Jak ja się dowiedziałam, że mam niedrożne jajowody, to tego samego dnia umówiłam się do kliniki. Jasne, że można było próbować z laparoskopią, ale efekt niewiadomy... a mi już szkoda czasu. Za tydzień kończę 32 lata, pierwszy nieudany transfer za mną i cholera wie, ile to jeszcze zajmie... a pierwsza wizyta w klinice była w listopadzie. :(
 
Ja mam 29 a maz 33..

Żadna nas napewno się nie spodziewała ze właśnie ona będzie musiała przejść przez tak ciężka drogę , zwby mieć upragnione maleństwo ale cóż życie pisze różne scenariusze a ja mówię , ze nic nie dzieje się bez przyczyny . Być może przez to staniemy się silniejsze , mądrzejsze i jeszcze bardziej docenimy to co mamy . Ja sama prawdopodobnie będę musiała skorzystać z jajeczka dawczyni ale nie myśle o tym . Wiem , ze pokocham ta kruszyne bo skoro kocham córeczki brata to dlaczego nie miałabym pokochać kogoś , kto będzie rósł pod moim sercem ?? Cieszę się ze tacy ludzie istnieją , ze dzięki nim możemy być rodzicami . Dla nich napewno tez ciężko jest podjąć decyzje o oddaniu „ swojej części „ ale robią to z myślą o nas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie można od razu po 3 szczepieniu robić transferu? Kurde jak 3 tyg się czeka na kolejne wyniki to znowu miesiąc w plecy...moje szczepienie w czwartek stoi pod znakiem zapytania bo męża coraz bardziej rozkłada... dzisiaj znowu poszedł do internisty. I albo mu da antybiotyk co nas dyskwalifikuje albo nie
Ale szczepienia dluzej trwaja niz miesiąc i ja bez powtornych wynikow bym nie podchodzila bo nie wiesz czy wyniki sie poprawia
 
Wtedy adopcja. Nigdy w zyciu nie zgodzę się na dawcę nasienia, nie wyobrazam sobie nosic cudze dziecko w brzuchu i nie wyobrazam sobie ze maz miałby zyc z tą świadomoscią ze to nie jego biologiczne dziecko.

booze mój mąz jest tak cudownym facetem :( nigdy nawet muchy nie skrzywdził, tak bardzo kocha dzieci.. dlaczego akurat on :( w patologiach dzieci się rodzą a my moglibyśmy dac dzieciątku wszystko czego potrzebuje :( dlaczego zycie jest tak niesprawiedliwe :(

Adopcyjne dziecko też nie będzie jego biologicznie. Ale oczywiście jeżeli mąż nie potrafiłby uznać dziecka żyjącego dzięki dawcy, to lepiej że mówi o tym teraz.
Mój na początku był zdołowany na myśl o takiej opcji, a teraz jest najszczęśliwszy na świecie, codziennie gada do brzucha i najchętniej by mnie przywiązał do łóżka żebym przypadkiem Bejbikowi krzywdy nie zrobiła :D
 
Ja po pierrwszej weryfikacji,dzis ostqtnia tabletka relanium i czekam na piatek,bo wtedy sie wszystko wyjasni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry