reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny dziękuję za uspokojenie mojego niepokoju @misis188 tobie szczególnie [emoji4] dzisiaj byliśmy na wizycie dla uspokojenia niepokoju i mamy wielką niespodziankę dzisiaj pokazały się nam dwa maleństwa z bijącymi serduszkami jednej 0.42 cm drugi 0.46 cm[emoji173] mamy podwyższona dawkę duphastonu i odpoczywanie cieszymy się bardzo byle do przodu to już 6 tydz i 1 dzień
61b25a370e33fa0db37a1b8f4dee5caf.jpg
52b788c7d9c1ff5f0236a078543ce7f3.jpg
cb8661e93cda68a08a2c4d505b9fba80.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wow ale niespodzianka gratuluje :*
 
Dziewczyny , podziwiam wasze brzuchy ❤️❤️❤️Chcialam sie o cos was zapytac, lecimy za 3 tyg na wakacje , co prawda tylko Majorka , a nie Bora Bora . Ale musze zabrac ze soba pol apteki. Zastrzyki do tego i pol walizki progesteronu. Czy jest opcja ze ktos sie do mnie dowali,po co mi to i wogole? Trenowala to tu jakas?
Wez zaswiadczenie od lekarza na co ci te wszystkie groszki i bedzie bez nerwowki na lotnisku
 
Hej! A jaki u ciebie amh? W jakim wieku jesteś? Jeśli nie ma jakiejś dużej tragedii to myślę, że większe dawki leków będą w stanie cię wystymulować i uda się zebrać jakieś jajka. U pacjentek z niskim amh i słabą odowiedzią na stymulację zaleca się tzn priming estrogenowy w cyklu poprzedzającym stymulację - ma to za zadanie polepszyć jakość komórek i pomóc w "hodowli" pęcherzyków. Jest też nowa metoda poledająca na pobraniu wycinka tkanki jajnika, "obudzeniu" go w labo i wszczepieniu, następnie jest stymulacjia. Ale ta metoda jest stosowana na chwilę obecna tylko w krk w jednej klinice i jest dość kosztowna - ok 20tys zł. Jakiś rok temu dopiero ją wdrażali, nie wiem jakie są efekty.

Właśnie rezerwę jajnikowa mam bardzo niska, to mnie martwi ale wyniki fsh bardzo się poprawiły z poziomu kobiety po menopauzie wskoczyło na fazę w środku cyklu. Dzięki temu załapałam się na refundowana stymulację hormonalna . Czekam za miesiączka i mam zacząć się nakłuwać , zobaczymy czy będzie odpowiedz jajników . Mam nadzieje ze tak i ze uda się „ wycisnąć „ zdrowe jajka [emoji6][emoji2]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie rezerwę jajnikowa mam bardzo niska, to mnie martwi ale wyniki fsh bardzo się poprawiły z poziomu kobiety po menopauzie wskoczyło na fazę w środku cyklu. Dzięki temu załapałam się na refundowana stymulację hormonalna . Czekam za miesiączka i mam zacząć się nakłuwać , zobaczymy czy będzie odpowiedz jajników . Mam nadzieje ze tak i ze uda się „ wycisnąć „ zdrowe jajka [emoji6][emoji2]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, zostań tu z nami i dawaj znać co u ciebie :)
A gdzie się leczycie? Jakie masz to amh?
 
reklama
@tamiza wywołuję cię do odpowiedzi! Gdzie się podziewasz? Kiedy wyniki bety? Bo coś mi się wydaje, że transfer to ty juz masz za sobą??
Ojj dużo się działo... Mama miała podejrzenie stanu przedzawałowego i przez 2 tygodnie była jazda od lekarza do lekarza.
Obecnie jest lepiej z serduchem wszystko ok ale przyczyna bólu dalej nieznana.

Gdzie tam do bety! Czekam na @ który powinien być już wczoraj a tu ani widu ani słychu. Od 2 dc Estrofem i encorton i zobaczymy jak endo będzie rosło. Jak dobrze pójdzie to transfer będę miała jakiś tydzień po Tobie ❤️
 
Do góry