reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz obawiam sie ze to z tego chuchania i dmuchania na siebie :/ tak cos w kosciach czuje .... Mialam ciagle plamienia od implantacji. pare dni spokoju i znowu brazy i tak ciagle ale dzis rano najpierw roz a potem czerwien przy siku pierwszym wiec sie wystraszylam ze sie odkleilo lozysko i po zawodach. Ale serce bilo i rosnie jak na drozdzach wiec walcze dalej o niego. Przeciez nie moge stracic trzeciego dziecka ....
Kochana lez i odpoczywaj a maz niech biega przy tobie bedzie dobrze trzymam kciuki ;*
 
reklama
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki :-) tylko się nie śmiejcie :p w którym tygodniu ciąży, zaczęłyście już regularny sex? Bo nam lekarka dwa tygodnie temu powiedziała, żeby jeszcze się wstrzymać... Teraz mamy 13tc...i powiem Wam już szczerze, tyle czasu i zaczynam chodzić po ścianach...
ja do tej pory nie uprawiam regularnego :p moze ze 3 razy bylo. Jakos nie czuje potrzeby i te dodatkowe kg sprawiaja, ze nie czuje sie ladnie. U mnie lekarz nie widzial przeciwskazn od samego poczatku ale ja czekalam do 2.trym.
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki :-) tylko się nie śmiejcie :p w którym tygodniu ciąży, zaczęłyście już regularny sex? Bo nam lekarka dwa tygodnie temu powiedziała, żeby jeszcze się wstrzymać... Teraz mamy 13tc...i powiem Wam już szczerze, tyle czasu i zaczynam chodzić po ścianach...
Dobry temat zapodalas :D my mamy 17tc i w sumie też się zastanawiam :laugh2: jakoś mnie nie ciągnie ale po przeczytaniu Twojego posta coś tam ruszyło i czuje, że mój Mezulek dziś będzie chciał pociupciać bo ma dziś urodziny :szok:
 
Dobry temat zapodalas :D my mamy 17tc i w sumie też się zastanawiam :laugh2: jakoś mnie nie ciągnie ale po przeczytaniu Twojego posta coś tam ruszyło i czuje, że mój Mezulek dziś będzie chciał pociupciać bo ma dziś urodziny :szok:
ja dzisiaj tez planuje, bo w koncy dzis dzien mezczyzny, niech ma :p
 
ja do tej pory nie uprawiam regularnego [emoji14] moze ze 3 razy bylo. Jakos nie czuje potrzeby i te dodatkowe kg sprawiaja, ze nie czuje sie ladnie. U mnie lekarz nie widzial przeciwskazn od samego poczatku ale ja czekalam do 2.trym.
Ja mam dokładnie to samo ;) Tylko jeszcze dochodzą paskudne infekcje, strasznie podatna chyba jestem bo co się wylecze to zaraz znowu powraca. W poniedziałek idę na posiew.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja dzisiaj tez planuje, bo w koncy dzis dzien mezczyzny, niech ma :p
Nooo faktycznie ..moj ma podwójne święto :laugh2: pierwszy prezent był wczoraj - wynik NIFTY prawidłowy i do tego córcia ❤ mówi , że lepszych urodzin nie miał :)
Teraz to moja dziupla to dla niego tajemnica od dłuższego czasu więc dziś mu uchyle rąbek tajemnicy :laugh2:

Ps. Boże dobrze , że on tego nie czyta :szok:
 
reklama
No dobra pokaże i swój [emoji85] [emoji173]
9122cecc1db5d9b64811f3cc8ac8185d.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry