reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
B0F7433F-BD15-4BFB-988A-99E6F2BC3EB6.jpeg

Dziewczynki to ja też się pochwale swoim brzuszkiem ❤️
U nas 15t + 4dc ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • B0F7433F-BD15-4BFB-988A-99E6F2BC3EB6.jpeg
    B0F7433F-BD15-4BFB-988A-99E6F2BC3EB6.jpeg
    153 KB · Wyświetleń: 694
Dziewczyny śliczne brzuszki małe i duze[emoji6][emoji4] ja tęsknię za moim, za tym głaskaniem, kopniakami. Cieszcie się ta chwila[emoji7][emoji8] bo minie szybko i przyjdą różowe pupki do przebierania i nieprzespane noce[emoji1] a tu mój dawno dawno temu brzuchol 3 dni przed cc a w nim Oliwia 3010 i Filip 2730[emoji7]
125dd5d3ec564ed0ba3c7dce6caa7443.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękna Ty w Tej ciąży ♡♡♡Tylko piłeczka A Ty taka szczuplutka♡♡♡
 
Znaczy się ja to od początku wiedziałam jak tylko zobaczyłam przy transferze ta mała kropeczke na monitorku , że dziewuszka będzie i mówiłam Lenka ❤ ogólnie od kiedy zapragnelam byc w ciazy mi się podoba to imię :p no i moj M od odebrania wczorajszej NIFTY juz zwrava sie Lenka ;)

Mam jeszcze takie :
Hania
Nina
Zuzia

A moja siostra mówi Gabrysia:laugh2:
I bądź tu człowieku mądry :nerd:
piekne imie- Lenka :) Tez bym takie dala ale mi sie z kims zle kojarzy :p Gabriella jest tez super, moja bratanica tak ma na imie, nie jest tak bardzo popularne. Hania i Zuzia tez ladne, ciezki wybor :p
 
Nooo i tak się zastanawiam czy dobrze to u mnie wygląda na 4miesiac [emoji14] fakt okragly jest , ksztal ma ale no sama nie wiem :D i to ja zaczynam się tu martwić :D
Z tego co się przyglądam na brzuszki to widzę że każda inaczej. Ja mam 21tc, fakt że bliźniaki ale mam naprawdę spora piłkę. W szkole rodzenia mam największy a jestem o kilka tyg niżej [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki :-) tylko się nie śmiejcie :p w którym tygodniu ciąży, zaczęłyście już regularny sex? Bo nam lekarka dwa tygodnie temu powiedziała, żeby jeszcze się wstrzymać... Teraz mamy 13tc...i powiem Wam już szczerze, tyle czasu i zaczynam chodzić po ścianach...
My do 12 tygodnia musieliśmy się wstrzymać...w 13 tygodniu zaczęliśmy ale delikatnie,..
 
reklama
duzo wyodniej w ciazowych, kupilam je w zesztym msc przecenione z ok 200zl na 50 ;)
ps. Jaka laseczka z Ciebie ;) Piekna karnacja, ja to blada i rozowa jak swinka :p
Muszę konieczni3 wybrać się na zakupy :D
No karnacje taka zawsze miałam :p Ty teraz będziesz łapała promienie sloneczne pomykajac z wozeczkiem :D
 
Do góry