reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem już po konsultacji z Pasnikiemo_Obardzo miły geniusz;)wywarl na mnie bardzo dobre wrażenie o_Odziś to nawet ogólnie otworzyły mi się oczy i takie drzwi do furtki szczęścia ! Jest nadzieja to najważniejsze :biggrin2: z novium wyszliśmy z uśmiechem na twarzy u Pasnika tez:D pobrał mi krew i zlecił wszystkie badania i konsultować się będziemy przez telefon gdyż nie mam innej mozliwosci:D jeśli będzie potrzebna recepta wyślę na adres i tak przęsła mi za granice ,ale dość długo czekac musze bo aż 6 tyg hmm... kazał tez zrobić ta biopsje i wtedy już będę wiedziała co jest grane ze mna ;) czekam z niecierpliwością .A i jeszcze jedno miesiączka nie przeszkadza,ale o tym trzeba powiedziec dla dr bo zawsze to jest minimalnie coś podwyższonego
Super:) ciesze sie bardzo. Na prawde warto poswiecic kase na diagmostyke nic przechodzic kolejne rozczarowania po nieudanych transferach. Wszystkie dzis badania zrobilas? On jest na prawde nie z tej epoki:) odpisuje na maile, przed szczepienien kilka razy do mnie dzwonil no szok po prostu szok w dzisiejszych czasach. Teraz już z gorki kochana✊
 
reklama
Dziewczynki pomocy... Jestem w pracy, stoję cały czas. Zauważyłam właśnie plamienia, jasnobrązowe... Brzuch mnie nie boli, tylko te lekkie plamienia... To 6tc, mam się bać? :(
Kochana wiele z nas plami na poczatku ciazy..ja plamilam do 8tc. Zeby sie uspokoic to zajedz sobie na izbe przyjec, ztobia Ci usg. A musisz pracowac? Mi lekarz kazal lezec przy plamieniach i wstawac tylko za potrzeba
 
Kochana wiele z nas plami na poczatku ciazy..ja plamilam do 8tc. Zeby sie uspokoic to zajedz sobie na izbe przyjec, ztobia Ci usg. A musisz pracowac? Mi lekarz kazal lezec przy plamieniach i wstawac tylko za potrzeba
Niestety w Niemczech ciąża to nie choroba. Chyba skoczę jutro do mojego gina, nie do kliniki. Trochę mnie uspokoiłas, ale jutro postaram się jakieś chorobowe wyciągnąć.
 
Oo dzięki wielkie :biggrin2: zapisałam i teraz będę się zastanawiać, jak poprosić moją ginkę o ten lek, żeby się nie obraziła :-D

@chlopkers fajnie, że już jesteś w domu. Ja brałam żelazo w tabletkach, ale mój organizm słabo przyswajał, więc mi ginka odstawiła i kazała pić sok z buraków :dry: niestety jest ohydny :cool: buraki lubię, ale gotowane...

Postanowiłam ograniczyć cukier, trzymajcie za mnie kciuki, bo to wyzwanie życia :-D:-D
Powodzenia!!! [emoji4] w odstawieniu cukru najgorsze sa pierwsze dni. Pozniej juz leci. To tak jak kazdy inny odwyk (cukier uzaleznia), jesli sie przemeczy, przetrzyma pierwsze dni i odstawi slodkosci, to pozniej nie brakuje slodkiego smaku w diecie [emoji4]
Tesciowa mi juz nastwila buraki na zakwas, a sok sobie bede tez robic sama [emoji5] sprawdze przepis od jednej znajomej pielegniarki, tzn. w buraku wydraza sie od gory dziurke wiekosci kieliszka od wodki, zasypuje sie to na noc plaska lyzeczka cukru i teoretycznie rano cale wydrazenie powinno byc pelne swiezego gestego soku z burakow. I taka seteczke codziennie rano przed praca [emoji6] [emoji1] tylko nie wiem czy nie okuleje, jak bede pic po jednym kielonku dziennie, tylko na jedna noge[emoji28]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super:) ciesze sie bardzo. Na prawde warto poswiecic kase na diagmostyke nic przechodzic kolejne rozczarowania po nieudanych transferach. Wszystkie dzis badania zrobilas? On jest na prawde nie z tej epoki:) odpisuje na maile, przed szczepienien kilka razy do mnie dzwonil no szok po prostu szok w dzisiejszych czasach. Teraz już z gorki kochana✊
Kochana wszystko zrobiłem u niego o_O jeśli chodzi o męża to nie potrzebował go bo mówi ,ze kariotyp jest ok
 
Ja miałam histero już po wszystkim, tak z 12 godzin po wywołanym poronieniu zakończonym łyzeczkowaniem zeby doczyścić resztki widoczne na usg. Wiec w sumie nie przy samym poronieniu. Pewnie wtedy krwi jest już mniej. Ja wtedy już tylko plamilam, okres przyszedl przyszedł po poltora miesiąca

Przypomniało mi się ze kiedy mama miała anemię to ścinała ogromne ilości sałaty na to żelazo- podobno ma jej sporo. No i suplementowala je. Ale wiem na pewno ze taka sklepowa sałata nie jest najlepsza do wycinania w dużych ilościach. Masakrycznie ja pryskają.... wiem to bo miałam przez lata świnki morskie. Jedna z częstszych przyczyn zgonów świnek albo zatruć jest właśnie sałata. To wrażliwe zwierzątka, maleńkie a sałatę uwielbiają i potrafią zjesc naprawdę sporo jak na swoją wafelek łakomczuchy. I nie raz mnie weterynarze ostrzegali przed sałata ze często zatrute świnki trafiają....
Jejku to co piszesz o salacie (i pewnie innych warzywach/owocach) jest przerazajace...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w 7tc od razu zdecydowałam się na łyżeczkowanie i jak czytam komentarze o wywoływaniu to cieszę się, że nie musiałam przez to przechodzić. Dobrze że masz to już za sobą.
Na anemię najlepsze buraki (żelazo ze szpinaku nie jest dobrze przyswajane przez organizm), wątróbka (koniecznie w towarzystwie wit C-np kiszonki). A może lekarz przepisałby Ci coś w tabletkach?
No ja na poczatku prosilam lekarzy o wywolanie poronienia, bo sie ludzilam ze jednak uda mi sie uniknac zabiegu, zeby moc szybko podejsc do kolejnego transferu. U nas w klinice po lyzeczkowaniu zalecaja odczekanie 3 cykli przed kolejnym podejsciem. Ale trudno. Dzis czuje sie juz bardzo dobrze. Widocznie tak mialo byc. Odczekamy sobie na spokojnie, zajmiemy sie innymi sprawami, a pewnie w okolicach czerwca/lipca wrocimy po mrozaczki [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry