reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane wiazanka (palma) dla Damiego zamowiona beda to storczyki w polączeniu z różami kolor prawdopodobnie cherbaciany plus jasny storczyk ale to tez zalezy od tego co beda mieli w hurtowniach w piatek.
Problem jest z napisem na szarfie niestety cytat ktory mial Damian jest za dlugi. W takim razie prosze o propozycje czy szukamy innego cytatu czy piszemy na szarfie ostatnie pozegnanie od przyjaciolek cos w ten desen
Czekam na propozycje ;)
Koszt wiazanki 250 zl reszte zebranych pieniazkow wysylam Asi na konto musze dokladnie podliczyc ale z tego co pamietam co pojawilo sie na moim koncie to wszystkiego jest ok 700 chyba ze jeszcze doszly jakies przelewy
A moze po prostu
Z wyrazami Głębokiego Smutku – Przyjaciele

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem głupia nie wiem jakie badanie mamy wybrać z nasieniem? Myślałam ,ze to ogólne to ze wszystkim i widze,ze się myliłam! Pomocy
Nie wiem czy dobrze kojarze, ze Ty chcialas tez oprocz seminogramu sprawdzic chromatyne? Jesli tak, to jest to pierwsze, test fragmentacji DNA. Natomiast nie do konca kumam roznice miedzy komputerowea a reczna ocena nasienia. My zawsze robilismy komp. Ale to dlatego ze akurat tu na miejscu w klinice w ktorej M zawsze bada nasienie, seminogram tak badaja [emoji4] ale naprawde nie poradze ktora metoda bardziej dokladna/lepsza, na czyn polegaja roznice..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam , że jak tylko jeden dzień nie zajrzę to ciężko Was nadrobić [emoji23]
Maluchy zdrowe i na 100 % jest Jaś i Zoś ( tato myśli nad drugim imieniem [emoji23])
Chłopcy mają po około 20 cm. Są bardzo ruchliwi, trudno było im zrobić zdjęcie . Dziękujemy wszystkim ciociom za trzymanie kciuków. [emoji173][emoji8] I przesyłamy ciążowe fluidy [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie :) Gratulacje ❤️❤️
 
Szklanka wody z cytryna codziennie jest najlepszym oczyszczaczem organizmu ze wszystkich świństw ktore przy okazji polykamy. Reguluje poziom ph, zawiera mikroekementy, witaminy. Jest bardzo niedoceniona .poczytajcie sobie , pije od lat, tzn. cytryne pije:)

Link do: Sok z cytryny i jego zdumiewające działanie | WikiRose blog
Tylko ostroznie z piciem tego (tak ogolnie, nie chodzi o ciaze), szczegolnie na czczo. Ja tak w ciagu kilku tyg picia wody z cytryna na czczo zalatwilam sobie wrzody zoladka. Woda z cytryna faktycznie oczyszcza i reguluje przemiane materii, ale dziala tez mocno drazniaco na sluzowke zoladka, a o tym juz nie pisza w fit poradnikach. Trzeba miec zdrowa sluzowke, bez sklonnosci do podraznien, zgag itp, zeby moc to spozywac na czczo caly czas. Moj gastrolog tylko pokiwal glowa jak sie dowiedzial co sama sobie zrobilam [emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam badania męża z nasieniao_O dobre duszczyczki jak to widzicie swoim okiem:) babka z labo mówiła,ze tragedi nie ma i ,ze dzidzia będzie z tego co ona widzi tylko nie poddawać sie:biggrin2:
 

Załączniki

  • 1565B6FA-989C-4D3F-BEE5-6420FD712E79.jpeg
    1565B6FA-989C-4D3F-BEE5-6420FD712E79.jpeg
    142,9 KB · Wyświetleń: 122
Dzień dobry.Moj czas w ojczyźnie dobiega końca właśnie czekam na samolot.Mama po udarze czuje się bardzo dobrze więc ja i mój fikajacy w brzuszku synuś wracamy do męża.Stesknilam się okropnie ale chyba ta przerwa była nam potrzebna.
Kochana super ze mama wyszla z tego cholerstwa. Musi miec rehabilitacje czy wylew nie zostawil niedowladow ?
Musi uwazac to napewno.
A taka chwilowa rozlaka z mezulkiem czasami wychodzi na dobre ;)
 
A ja dziś rano uwierzyłam, że jestem w ciąży. 32 dzień cyklu A okresu brak. Od soboty widziałam pojedyncze plamki, nitki brazowe na wkładce. Do wczoraj czekałam na okres bo przecież nie może być inaczej. Dziś rano wstałam i znów czysto. Naczytałam się o krwawieniu implantacyjnym. Pojechałam na betę. Ale już nie muszę sprawdzać wyniku, okres już się pojawił. Echhh ta nadzieja...
Przykro mi :(
 
reklama
Powiem Wam , że jak tylko jeden dzień nie zajrzę to ciężko Was nadrobić [emoji23]
Maluchy zdrowe i na 100 % jest Jaś i Zoś ( tato myśli nad drugim imieniem [emoji23])
Chłopcy mają po około 20 cm. Są bardzo ruchliwi, trudno było im zrobić zdjęcie . Dziękujemy wszystkim ciociom za trzymanie kciuków. [emoji173][emoji8] I przesyłamy ciążowe fluidy [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudne informacje :*
 
Do góry