reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem już po konsultacji z Pasnikiemo_Obardzo miły geniusz;)wywarl na mnie bardzo dobre wrażenie o_Odziś to nawet ogólnie otworzyły mi się oczy i takie drzwi do furtki szczęścia ! Jest nadzieja to najważniejsze :biggrin2: z novium wyszliśmy z uśmiechem na twarzy u Pasnika tez:D pobrał mi krew i zlecił wszystkie badania i konsultować się będziemy przez telefon gdyż nie mam innej mozliwosci:D jeśli będzie potrzebna recepta wyślę na adres i tak przęsła mi za granice ,ale dość długo czekac musze bo aż 6 tyg hmm... kazał tez zrobić ta biopsje i wtedy już będę wiedziała co jest grane ze mna ;) czekam z niecierpliwością .A i jeszcze jedno miesiączka nie przeszkadza,ale o tym trzeba powiedziec dla dr bo zawsze to jest minimalnie coś podwyższonego
 
A ja dziś rano uwierzyłam, że jestem w ciąży. 32 dzień cyklu A okresu brak. Od soboty widziałam pojedyncze plamki, nitki brazowe na wkładce. Do wczoraj czekałam na okres bo przecież nie może być inaczej. Dziś rano wstałam i znów czysto. Naczytałam się o krwawieniu implantacyjnym. Pojechałam na betę. Ale już nie muszę sprawdzać wyniku, okres już się pojawił. Echhh ta nadzieja...
 
Dziewczynki pomocy... Jestem w pracy, stoję cały czas. Zauważyłam właśnie plamienia, jasnobrązowe... Brzuch mnie nie boli, tylko te lekkie plamienia... To 6tc, mam się bać? :(
 
reklama
Kochane wiazanka (palma) dla Damiego zamowiona beda to storczyki w polączeniu z różami kolor prawdopodobnie cherbaciany plus jasny storczyk ale to tez zalezy od tego co beda mieli w hurtowniach w piatek.
Problem jest z napisem na szarfie niestety cytat ktory mial Damian jest za dlugi. W takim razie prosze o propozycje czy szukamy innego cytatu czy piszemy na szarfie ostatnie pozegnanie od przyjaciolek cos w ten desen
Czekam na propozycje ;)
Koszt wiazanki 250 zl reszte zebranych pieniazkow wysylam Asi na konto musze dokladnie podliczyc ale z tego co pamietam co pojawilo sie na moim koncie to wszystkiego jest ok 700 chyba ze jeszcze doszly jakies przelewy
 
Do góry