reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@asinka89 nikt tutaj z nas nie wie co czujesz...możemy tylko sobie myśleć i wyobrażać :( dlatego to co Ci napiszemy weź trochę do serca,chociaż wiem że ciezko teraz przyjąć jakieś rady... to jest niesprawiedliwe a ból który masz w sercu ogromny... wykorzystaj każdą minutę przy Damianie, przytulaj się i mów że go kochasz. Staraj się dla niego być silna bo napewno martwi się czy dasz sobie radę jak jego nie będzie . .... i pamiętaj że jesteśmy z Tobą, myślimy o Was... jeśli Damian odejdzie to zawsze jego część będzie żyła w Tobie , jesteś jego druga połowa...pozatym pamiętaj że masz okruszki których tatem zawsze będzie Twój mąż i po które nawet sama będziesz mogła wrócić...masz dla kogo żyć...dla rodziny i dla samego Damiana, który napewno by chciał abyś ppstarala się być szczęśliwa jednocześnie zawsze pamiętała o nim... pisząc to siedzę i płacze ... płaczemy wszystkie tutaj...
 
czesc dziewczyny... Damian wczoraj wymiotował krwia karetka zabrała go do szpitala... jego stan jest juz stabilny ale krytyczny ... watroba powoli nie daje rady i nerki powoli tez ..wczoraj lekarze pytali czy maja go sztucznie podtrzymywac na maszynach czy dac idejsc,.... jestem załamana .. powiedzieli że mam sie przygotować na najgorsze... Damian wczoraj był przytomny rozmawiał ale był i niespokojny.. Bog chyba nie chce ho uzdrowić...a ja mam myśli samobójcze... nie mam juz siły na to wszystko ... to juz za wiele ... tak liczyłam że wyzdrowieje ... jak bede miała chwile i bede w stanie to napisze.. póki co ubieram sie i jade do Damiana ...
Kochana, tak mi przykro, ze musisz przez to przechodzic :( Wiem doskonale co czujesz, ja tez mialam kilka takich rozmow z lekarzami dotyczacych mojego synka.. Nie da sie opisac co sie wtedy czuje i zadne slowa nie sa w stanie ukoic bolu. Nie bede Ci pisala, ze bedzie dobrze, bo puki co nie bedziesz sobie w stanie tego wyobrazic. Koniecznie idz do psychologa i dobrze by bylo jakbys miala kogos z rodziny przy sobie. Zycie jest okrutne niestety ale Ty badz silna! Tule Cie mocno i pozdrow Damiego ❤️
 
Dziewczyny mam szybkie pytanie po przejrzeniu kalendarza (faktycznie jego części bo nie ma późniejszych dat porodów w tym mojej hihi:-D) czy różni się i kiedy się robi (w którym tc) USG połówkowe, badania prenatalne i badania prenatalne I trymestru? Mój lekarz zupełnie nic o tym nie mówi... no pewnie jest za wcześnie ale chciałabym wiedzieć ;) aaaa i jeszcze jedno... lekarz wspomniał, że będzie mnie namawiał na badania prenatalne, jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Ja chce je zrobić. :) tylko wspomniał, że są dodatkowo płatne (dodatkowo pewnie dlatego że chodzę prywatnie) wiecie może jakiego rzędu to są ceny? Jakiś przedział?
Usg I trymestru czyli prenatalne musisz zrobić do max 13+6, po tym czasie zanika fałd karkowy i badanie nie będzie wiarygodne. A połówkowe między 18 a 22 tc. Ja polecam test PAPPA, niby to statystyki, ale mnie bardzo uspokoiły. To pierwsze badanie kosztuje około 250 zł.
 
@Aguleczka29 @Doris30:-) @RedHotChiliPepper28 kciuki za wasze maleństwa ✊✊✊ niech dalej zdrowo rosną ❤❤❤ czekamy na fotki :)
@zegarynka Niech wszystko idzie jak po masle, żebyś szybko mogła cieszyć się upragnioną ciążą ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤

PS. Kalendarz skopiowalam szybko z wczoraj bo właśnie byłam na tej krzywej cukrowej i na szybko dodałam :* nie wszystko mi się skopiowalo :p
Trzymam kciuki kochane ❤️ Pieknych widokow i czekam na fotki ;)
 
@asinka89 nikt tutaj z nas nie wie co czujesz...możemy tylko sobie myśleć i wyobrażać :( dlatego to co Ci napiszemy weź trochę do serca,chociaż wiem że ciezko teraz przyjąć jakieś rady... to jest niesprawiedliwe a ból który masz w sercu ogromny... wykorzystaj każdą minutę przy Damianie, przytulaj się i mów że go kochasz. Staraj się dla niego być silna bo napewno martwi się czy dasz sobie radę jak jego nie będzie . .... i pamiętaj że jesteśmy z Tobą, myślimy o Was... jeśli Damian odejdzie to zawsze jego część będzie żyła w Tobie , jesteś jego druga połowa...pozatym pamiętaj że masz okruszki których tatem zawsze będzie Twój mąż i po które nawet sama będziesz mogła wrócić...masz dla kogo żyć...dla rodziny i dla samego Damiana, który napewno by chciał abyś ppstarala się być szczęśliwa jednocześnie zawsze pamiętała o nim... pisząc to siedzę i płacze ... płaczemy wszystkie tutaj...

Nic piękniejszego nie da się powiedzieć [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aguleczka29 @Doris30:-) @RedHotChiliPepper28 kciuki za wasze maleństwa ✊✊✊ niech dalej zdrowo rosną ❤❤❤ czekamy na fotki :)
@zegarynka Niech wszystko idzie jak po masle, żebyś szybko mogła cieszyć się upragnioną ciążą ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤

PS. Kalendarz skopiowalam szybko z wczoraj bo właśnie byłam na tej krzywej cukrowej i na szybko dodałam :* nie wszystko mi się skopiowalo :p

Dołączam się do życzeń. Dziewczyny pięknych widoków:)
 
reklama
Dzień dobry [emoji5]dzwonili do mnie z Novum, jutro transfer [emoji5][emoji18]to będzie druga doba. Większość z Was miała w 3 bądź w 5 dobie, wiec już zaczynam myślec czy u mnie nie będzie jednak o chociaż dobę za wcześnie [emoji848]Dziewczyny, jak to jest z tymi transferami i ich czasem od punkcji?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry