reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musi być zrobione jak się nie myle do 12t6d a połówkowe do 21t6. Chyba jak coś to mnie dziewczyny poprawcie.
USG genetyczne 1 trymestru robi sie miedzy 11t1dz a 14t1dz polowkowe miedzy skonczonym 20t a 22tygodniem, usg 3trymestru miedzy 28tyg a 32 tygodniem

Prenatalne 1 trymestr czyli usg +pappa to zaleznosci od kliniki i czy cisza pojedyncza czy mnoga ale ok 500zl
 
reklama
czesc dziewczyny... Damian wczoraj wymiotował krwia karetka zabrała go do szpitala... jego stan jest juz stabilny ale krytyczny ... watroba powoli nie daje rady i nerki powoli tez ..wczoraj lekarze pytali czy maja go sztucznie podtrzymywac na maszynach czy dac idejsc,.... jestem załamana .. powiedzieli że mam sie przygotować na najgorsze... Damian wczoraj był przytomny rozmawiał ale był i niespokojny.. Bog chyba nie chce ho uzdrowić...a ja mam myśli samobójcze... nie mam juz siły na to wszystko ... to juz za wiele ... tak liczyłam że wyzdrowieje ... jak bede miała chwile i bede w stanie to napisze.. póki co ubieram sie i jade do Damiana ...
 
czesc dziewczyny... Damian wczoraj wymiotował krwia karetka zabrała go do szpitala... jego stan jest juz stabilny ale krytyczny ... watroba powoli nie daje rady i nerki powoli tez ..wczoraj lekarze pytali czy maja go sztucznie podtrzymywac na maszynach czy dac idejsc,.... jestem załamana .. powiedzieli że mam sie przygotować na najgorsze... Damian wczoraj był przytomny rozmawiał ale był i niespokojny.. Bog chyba nie chce ho uzdrowić...a ja mam myśli samobójcze... nie mam juz siły na to wszystko ... to juz za wiele ... tak liczyłam że wyzdrowieje ... jak bede miała chwile i bede w stanie to napisze.. póki co ubieram sie i jade do Damiana ...
Strasznie Ci kochana współczuję [emoji17] Nawet nie umiem sobie wyobrazić w jak wielkim bólu żyjesz... Wiem tylko, że życie momentami jest niesprawiedliwe ale i przewrotne. Rok temu zmarł mój kochany tata, świat mi się zawalił, myślałam że już nic nigdy mnie nie ucieszy... a jednak niecały rok później udało się i zaszłam w ciążę, to jest jedyne co mogło dać mi w jakiś sposób pocieszenie po Jego stracie - nowe życie a nawet dwa [emoji173] [emoji173] Chce Ci tylko powiedzieć, że powiedzenie "po każdej burzy wychodzi słońce" jest moim ulubionym bo dokładnie tak jest w życiu. Człowiek jest w stanie znieść bardzo dużo, kiedyś zostanie mu to w jakiś sposób wynagrodzone. Trzymaj się kochana i korzystaj z każdej chwili z mężem i ciesz się każdym Jego słowem. Tule ciepło Was Oboje. [emoji8]
 
Dziewczyny mam szybkie pytanie po przejrzeniu kalendarza (faktycznie jego części bo nie ma późniejszych dat porodów w tym mojej hihi:-D) czy różni się i kiedy się robi (w którym tc) USG połówkowe, badania prenatalne i badania prenatalne I trymestru? Mój lekarz zupełnie nic o tym nie mówi... no pewnie jest za wcześnie ale chciałabym wiedzieć ;) aaaa i jeszcze jedno... lekarz wspomniał, że będzie mnie namawiał na badania prenatalne, jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Ja chce je zrobić. :) tylko wspomniał, że są dodatkowo płatne (dodatkowo pewnie dlatego że chodzę prywatnie) wiecie może jakiego rzędu to są ceny? Jakiś przedział?
Tak badanie prenatalne to badanie 1 trymestru i też miałam za darmo mimo że chodzę prywatnie to moja Dr zrobiła mi je w szpitalu za darmo. Myślę że dobrze jest zrobić takie badania, będziesz spokojniejsza.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*

Luty to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :*

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-27 Doris30:-) podglądanie maluszka <3
2018-02-27 RedHotChiliPepper28podglądanie maluszka <3
2018-02-27 zegarynka wizyta przed transferem

2018-02-28 monik91 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-28 Megi1985@ beta !!
2018-02-28 walczaca o szczesciepodglądanie maluszków <3
2018-02-28 Faluś wizyta pęcherzykowa
2018-02-28 shaggy podglądanie maluszka <3
2018-02-01 olgaaa1987 beta !!
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 Zylwia podglądanie maluszka <3
2018-03-02 Sendi9690 wizyta pęcherzykowa
2018-03-02 Angelad wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-03-02 Vorreiavereunbimbo beta !!
2018-03-04 Olk@24 wizyta przed transferem
2018-03-05 Iskra_82 badania prenatalne I trymestru
2018-03-07 Angelad wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-03-08 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-03-10 EwaRaG wizyta serduszkowa <3
2018-03-11 Olk@24 transfer !!
2018-03-12 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne I trymestru
2018-03-13 Maryanka podglądanie maluszka <3
2018-03-15 Barburka podglądanie maluszka <3
2018-03-15 misis188 podglądanie maluszka <3
2018-03-20 JoannaRak wizyta u nowego lekarza
2018-03-30 marg88 wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-03-30 szarykot wizyta przed transferem
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-02 Oczekiwanie2017 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-11 walczaca o szczescie termin porodu
2018-08-19 misis188 termin porodu
2018-08-21 Zylwia termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu
Kochane dziewczyny!
Wszystkie które już podgladaja Maluszki jesteście nadzieja na to że i nam tym starającym się w końcu się uda!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam szybkie pytanie po przejrzeniu kalendarza (faktycznie jego części bo nie ma późniejszych dat porodów w tym mojej hihi:-D) czy różni się i kiedy się robi (w którym tc) USG połówkowe, badania prenatalne i badania prenatalne I trymestru? Mój lekarz zupełnie nic o tym nie mówi... no pewnie jest za wcześnie ale chciałabym wiedzieć ;) aaaa i jeszcze jedno... lekarz wspomniał, że będzie mnie namawiał na badania prenatalne, jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Ja chce je zrobić. :) tylko wspomniał, że są dodatkowo płatne (dodatkowo pewnie dlatego że chodzę prywatnie) wiecie może jakiego rzędu to są ceny? Jakiś przedział?
Badania prenatalne(I trynestru) robilam w 11tc. Ja miałam akurat na NFZ ale u nas w klinice to koszt 350 zl.
 
Bardzo Ci dziękuję:) przestraszyłam się bo obecnie mam 9t3dobę a wizytę mam dopiero 15 marca ale z tego co liczę to od 15 marca pozostaje mi tydzień na połówkowe... jeśli dobrze liczę...
Prenatalne robi sie chyba do 13+6. Mozesz miec na na NFZ tyle ze zaswiadczenie z kliniki ze dzidzia z in vitro. Ja robie ale glownie z powodu genetyki i rowniez amniopunkcje zrobie. Na prenatalne trzeba sie zapisac i nie lazdy lekarz ma uprawnienia do tego bo musi miec certyfikat i dobry sprzet..
 
czesc dziewczyny... Damian wczoraj wymiotował krwia karetka zabrała go do szpitala... jego stan jest juz stabilny ale krytyczny ... watroba powoli nie daje rady i nerki powoli tez ..wczoraj lekarze pytali czy maja go sztucznie podtrzymywac na maszynach czy dac idejsc,.... jestem załamana .. powiedzieli że mam sie przygotować na najgorsze... Damian wczoraj był przytomny rozmawiał ale był i niespokojny.. Bog chyba nie chce ho uzdrowić...a ja mam myśli samobójcze... nie mam juz siły na to wszystko ... to juz za wiele ... tak liczyłam że wyzdrowieje ... jak bede miała chwile i bede w stanie to napisze.. póki co ubieram sie i jade do Damiana ...

Nie umiem sobie wyobrazić jak wielki bol masz teraz w sercu [emoji20] Każdego dnia jestem myślami z Wami i co dzień szukam wsrod postów tego Twojego ze szczęśliwym zakończeniem.
Bądź z Damim,bo dla niego to teraz najważniejsze,a Ty póki co musisz być silna (taka rola kochającej połówki).
Przytulam Was do serca i nadal głęboko wierze,ze Dami się podniesie.
 
reklama
Dziewczyny mam szybkie pytanie po przejrzeniu kalendarza (faktycznie jego części bo nie ma późniejszych dat porodów w tym mojej hihi:-D) czy różni się i kiedy się robi (w którym tc) USG połówkowe, badania prenatalne i badania prenatalne I trymestru? Mój lekarz zupełnie nic o tym nie mówi... no pewnie jest za wcześnie ale chciałabym wiedzieć ;) aaaa i jeszcze jedno... lekarz wspomniał, że będzie mnie namawiał na badania prenatalne, jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Ja chce je zrobić. :) tylko wspomniał, że są dodatkowo płatne (dodatkowo pewnie dlatego że chodzę prywatnie) wiecie może jakiego rzędu to są ceny? Jakiś przedział?
Ja pierwsze prenatalne miałam w 12t4d,drugie mam dziś 21t2d dostałam od lekarza skierowanie ale nie pisał ze dzidzia z in vitro tylko ze nie prawidłowy obraz usg,ale wcale nie był nie prawidłowy.Poprostu moj lekarz uważa że skoro można cos pokombinować i żeby jego pacjentka nie płaciła to dał takie skierowanie..Jestem mu za to wdzięczna bo takie badania wcale tanie nie są.wystarczy że za 3 prenatalne będę musiała już zapłacić.
 
Do góry