reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny moze głupie pytanie,ale pomozcie...Od dzisiaj zaczynam zastrzyki. Mam puregon 600. Moja dawka to 150. Czyli jak na dzisiaj ustawie pena na 150 i wstrzykne (zejdzie wtedy do 0) to jutro znow ustawiam na 150 czy na 300?
 
Kochana ale to Ty decydowałas o tym jak mrozone sa Twoje zarodki. Tez leczylam sie w Guncentrum i za kazdym razem jak mrozic zarodki ustalalam z embriologami

Ja o niczym nie decydowałam, nikt mnie o to nie pytał, nie było tego w umowie :szok: ale ja się leczę w Invikcie w Gdańsku, może tutaj z automatu morżą osobno :confused: poza tym w dokumentach mam jasno zaznaczone podawanie jednego zarodka, więc myślę że bezsensem byłoby mrożenie dwóch na raz...

Ja tez mialam czesc komorek mrożonych i mialam je zapladniane pidczas 5 procedury razem z tymi pobranymi. Z perspektywy czasu juz nie zdecydowalabym sie na mrozenie oocytow bo bardzo kiepsko sie zaplodnily

Mi lekarz powiedział, że to była bardzo dobra decyzja. Pytałam, czy mrożone zapładniają się gorzej, powiedział że nieznacznie... No najwyżej 900zł psu w dupę za przeproszeniem, przy tych wszystkich kosztach to i tak niewiele...

Ja też w Katowicach :)

@szarykot ale jak to nie wiesz jak są zamrożone? o tym się decyduje. Pytają czy mrozić je razem na słomkach czy osobno.

Nikt się mnie nie pytał, serio :szok: ja z Gdańskiej Invicty.

To było moje drugie podejście więcej już nie próbuje

Kochana ochłoń, w emocjach nie ma co podejmować decyzji... tulę :*

Orvitrelle mialam jeden zastrzyk przed pobraniem zarodkow 7.02 czyli 12 dni temu a jutro chcę robić betę w 8 dpt

To już nie powinien zakłamywać, ale dziewczyny się lepiej znają. Moim zdaniem powinnaś iść po zwolnienie tak czy siak...
 
Super! Gratuluje, to parcie normalna sprawa. Ja zaczynam 7 i niw mam siły wstać z łóżka tak chce mi spac o mdli często. Tez sie zastanawiam czy to normalne zeby aż tak padać”na pysk”.
No ja szczerze powiedziawszy caly czas lezalam bo te zyganka tak.dawaly mi w kosc. Bardzo czesto na poczarkach ciazy kobiety sa okropnie senne i.moga spać non stop, no rewolucja tam.u nas zachodzi wiec roznie organizm moze reagowac..zycze Ci zebys nie musiała wymiotowac:)
 
@zylwia a Ty kochana jak sie czujesz?? Mam straszne parcie na pecherz. Tez tak masz?
Mi mdłości przeszły na chyba 2 dni i jazda znowu :) dziś troszeczkę lepiej :) nooo fajnie zjeść coś normalnego co nie ? :D ja dzień w dzień na śniadanie tylko dżem truskawkowy :laugh2:Ale wczoraj zaryzykowalam i mąż przygotował parówki :D ładnie weszły :laugh2:
Zapachy też znosze dobrze , w sumie od początku jakiegoś problemu z tym nie miałam i jedyne czego moje bobo nie przyswaja to pieczone udka :laugh2: chciałam zaryzykować w sobotę mimo , że strasznie mi smierdzialo i zjadłam ale dzidzi dała mi do zrozumienia że to ostatni raz :laugh2::laugh2::laugh2:
Tak siusiu to na porządku dziennym :laugh2: masakra z tym ! :p coś widać już po Tobie ? :p
 
reklama
Dziewczyny moze głupie pytanie,ale pomozcie...Od dzisiaj zaczynam zastrzyki. Mam puregon 600. Moja dawka to 150. Czyli jak na dzisiaj ustawie pena na 150 i wstrzykne (zejdzie wtedy do 0) to jutro znow ustawiam na 150 czy na 300?
Pewno nie zejdziesz do zera bo ja zawsze tam mialam troche zapasu. Jesli ci cos zostanie to jutro.znowu na nim ustaw 150. Jak sie skonczy to sie zarrzymie np na 75 i tyle bedziesz musiała ustawic na nowym penie
 
Do góry