reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Meg porozmawiaj ze Kunickim o obawach, ja mu wykladal
Trafiłam do dr z polecenia. Faktycznie widać, że zna się na rzeczy. Jednak miałam nadzieje, że przy 2 procedurze się uda a tu puste jajeczko :( co za dziadostwo :/...robilismy kariotyp i wszystko bylo ok. Jak myślicie dziewczyny, jakie badania powinnam dodatkowo wykonać?
Meg porozmawiaj z nim szczerze o obawach itd. Ja mu zawsze wykladalam co mysle i sie śmiał czy chce etat asystentki, ale dzieki temu miałam przebadane. Czytałam ze takie puste jajo płodowe sie zdarza i jest to normalne. Mutacje robiłaś?
 
reklama
Koszt pierwszego zabiegu 14000 plus leki wizyty razem jakieś 18000 potem 2 lata walki z grzybica i w końcu transfer mrozaczka koszt 2200 plus leki i wizyty i badania razem jakieś 5000 skąd brać na to pieniądze powinna być chociaż jakaś refundacja po części jest Ale tylko dla tych co mają swoje komórki
 
To był drugi transfer wtedy świeży a teraz mrożony już więcej nie mamy zamrożonych a poza tym to było z komórką dawczyni nie moja bo nie mogę mieć własnych i do tego na kolejną próbę nas nie stać bo w novum to są sumy kolosalne zabiegu jak i badań
Zacznij zbierać, pożycz ale nie odpuszczaj... wiem coś o tym... zawsze odkładałam IVF z powodów kosztów a dzisiaj żałuję, że zaczęłam tak późno bo kasa zawsze by się znalazła...
 
Meg porozmawiaj ze Kunickim o obawach, ja mu wykladal
Meg porozmawiaj z nim szczerze o obawach itd. Ja mu zawsze wykladalam co mysle i sie śmiał czy chce etat asystentki, ale dzieki temu miałam przebadane. Czytałam ze takie puste jajo płodowe sie zdarza i jest to normalne. Mutacje robiłaś?

Summer robiliśmy tylko kariotyp jak zalecił Dr. Tym razem muszę się przygotować i zrobić listę niezbędnych badań. Chyba zabiorę Cię na kolejna wizytę;)

Kochane pomożecie :)??
 
Koszt pierwszego zabiegu 14000 plus leki wizyty razem jakieś 18000 potem 2 lata walki z grzybica i w końcu transfer mrozaczka koszt 2200 plus leki i wizyty i badania razem jakieś 5000 skąd brać na to pieniądze powinna być chociaż jakaś refundacja po części jest Ale tylko dla tych co mają swoje komórki
Koszta są ogromne, mnie też to przeraża.. Ale trzeba walczyć, bo lata lecą.. dużo siły !!!
 
Wiesz co do objawów to wiele z nich może wynikać z progesteronu który bierzemy. Luteina podnosi temperaturę, cycki też od niej bolą.
Więc ja trzymam kciuki zeby Twoje były ciążowe! ja tymczasem w ogóle nie patrzę na objawy. bo bym zwariowała.
Po prostu przy IUI tak nie mialam pierwszy raz takie objawy zauważyłam poprostu coś nowego i to mnie zastanawiało z początku spokój od wczoraj już zaczynam liczyć każda godzinę i bije się z myślami :(:(
 
reklama
Do góry