reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć ciotki ❤
Screenshot_20180213-191430.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180213-191430.png
    Screenshot_20180213-191430.png
    313,3 KB · Wyświetleń: 582
My z mężem powiedzieliśmy naszym rodzinom i przyjaciołom,nie jest to temat tabu i nikt nie widzi w tym nic złego,nasza córcia jest cudownym dzieckiem i przecież to się liczy:) Ja polecam,szczególnie że tak jak piszecie są dofinansowania,my akurat INVICTA Gdańsk. A co do tej herbaty.... Dziewczyny, śmiało możecie pić i Wasi partnerzy również,wszystko z głową i w granicach zdrowego rozsądku. A zioła wręcz wskazane:)
 
No właśnie nie bardzo wiem gdzie zrobić, pytałam poprzedniego lekarza bo chciałam to mówił ze nie wie. W Novum nie robią. Ktoś mi może kiedyś mówił gdzie w Warszawie można ale nie pamiętam, myślałam ze jak do Łodzi pojade to zrobią od razu wszystko :(

Jakieś podpowiedzi dziewczyny z Warszawy?
U Pasnika mozesz zrobic wszystko warunek to nie byc przeziebionym nie byc po antybiotyku przez 2 tyg i jesli chodzi o komorki nk byc pod koniec cyklu
 
Kochane wiesci po punkcji ;) pobrano 20 kumulusow na moment wyjscia z kliniki nie wiadomo ile jest dojrzalych. Nasienie emka 20mln plemnikow 1% ruchu wiec nie mozna zrobic magnetycznej separacji bo jest za maly ruch. Ale wierze ze wsrod tych 20 mln znajda sie te ktore dadza rade i bedziemy miec i zarodki emka i dawcy. Jestem tam otumaniona ze caly czas spie w drodze powrotnej no ale nie ma sie co dziwic jestem po 3 kroplowkach przeciwbolowych tak mnie nawalal prawy jajnik ze dostalam 2 w gratisie do standardu ;)
Trzymam kciuki za piekne zarodki ✊✊❤️
 
dziewczyny a myślicie że warto przed ciążą zrobić sobie badania na opryszczkę wargową? W sensie czy kiedyś chorowałam i już mam w sobie wirusa? Bo sama nie wiem, a podobno jak się zachoruje po raz pierwszy w ciąży to kiszka... I wolałabym w razie czego nie umierać ze strachu czy choruję pierwszy raz czy to tylko "odnowienie"
Kochana ja tez myslalam czy nie zrobic ale odeszlam od tego pomyslu. Zawsze jak ktos mial opryszvzke to pilam z tego samego kubka czy butelki a emka calowalam zeby sie zarazic i nic. Jak juz chcialam zrobic badania to znalazlam ze nie u wszystkich osob wirus opryszczki uaktywnia sie w postaci wielkiej pieczary na twarzy a czasami nie wychodzi nigdy tylko jest w organizmie.
 
Ostatnio poruszałyśmy ten temat na cieżarówkach. Opryszka na wargach poziomych nie jest groźna. Jeżeli już to ta na wargach pionowych. I też nie tak do końca.
No nie tak do konca bo jesli nigdy nie mialo sie opryszczki a zalapie sie ja w ciazy to jest bardzo duze duze ryzyko ze dziecko urodzi sie chore
 
reklama
Ublagalam.zeby zadzwonili w 3 dobie zebym wiedziala co i jak bo 5doba przypada w niedziele wiec dopiero w poniedzialek bylby telefon. Ale hehe nie jest powiedziane ze jutro nie zadzwonie tam sama ;)
O kurcze to strasznie dlugo musisz czekac. Ja bym chyba oszalala do tego czasu. Ostatnio jak mialam punkcje jak wsiadalam do auta pod klinika to już wiedzialam ile zapladniali.
 
Do góry