reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślę nad tym ale trochę mi tak głupio. Myślę, że jeszcze trzeci transfer zrobię u mojej dr a jak się nie uda, to pójdę do dr G. Może coś innego jeszcze mi zaproponuje.
Myśle ze nie ma się co krępować tylko trzeba myśleć o sobie, a robiliście msome? U nas mimo słabego nasienia wyszło wszystko ok przy zapładnianie..
 
Kochana a co u Ciebie? Pisałaś kiedyś, że walczysz dalej - jakieś postępy? :)

Dziękuję Asia. No u mnie się toczy, jestem w dwupaku :) Ale po moich poprzednich przejściach cieszę się ostrożnie, mało o tym mówię, spora część znajomych nawet nie wie. Ostatnio była u mnie kumpela i choć mam już brzuszek, nie zauważyła tylko mój syn jej dziecku powiedział i dzwoniła do mnie po wyjściu z pytaniem czy to prawda :)
 
Hej dziewczyny, 17 dpt-beta 1.673, w sumie nieźle ale boli mnie brzuch, coś jak na okres, po nospie mija. Czy powinnam iść do lekarza?
Do lekarza owszem, żeby sprawdzić czy pęcherzyk ciążowy jest na swoim miejscu :) bóle okresowe są niestety normą, pod warunkiem, że nie są jakieś mocno wykręcające macicy, ale na to lekarz raczej nie pomoże, tylko nospa, ewentualnie relanium jak masz
 
reklama
Dziewczyny, mam wynik dzisiejszego progesteronu 13,5 to mój 7dpt, co myślicie? Jak to interpretować? [emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry