reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u mnie dzis bardzo niemrawy cien cienia... kuzwa do czego to doszlo - ja i sikacze...
Ale.moze cos tam jednak rosnie, tylko blagam, zeby mi sie nie powtorzyla historia @iwo333 :(

Dżoasia ja myślę że ten pierwszy sikacz akurat u Ciebie potwierdził to co w ulotce, że po 30 minutach wynik jest g...wart i nie powinnaś się nim w ogóle sugerować. Wczoraj była biel, bo późny transfer i późne zarodki i beta dopiero zaczynała. Jakbyś dziś poszła to pewnie by już była ponad 50 skoro cień z sika się pojawia:)
 
reklama
U mnie apetytu dalej brak (śmieje się, że ciąża to najlepsza dieta cud, chudne z całego ciała oprócz piersi, które są ładne, duże i jędrne :)
Ale mdłości już coraz mniejsze i przechodzą na kilka godzin więc też myślę, że powoli apetyt wróci.
A mi nadal piersi nie rosną :-( no to mam nadzieję że u Ciebie też waga zaraz zacznie na plus wskazywać :-)
 
Witajcie:) siedziałam parę dni w krzakach ale regularnie Was czytałam.
@Walcząca o szczęście pociesza Ciebie ze ja wymiotowalam z synem 9 miesięcy i nawet w okresie połogu...więc było ciekawie. Jedz często a mniejsze dawki.
@dżoasia ja jeszcze wierzę że ta beta to początek jej wzrostu.... nie puszczam kciuków.
A co u mnie...weekend odbył się bez rozmów leczenia..i było mi z tym dobrze . Bardzo miło go spędziliśmy, i w dzień i w nocy. Tylko raz mało zawału nie dostałam bo mój syn spadł z kilku schodów u znajomych .... na szczęście skończyło się na kilku zadrapaniach na plecach.
co do mojej owulacji to cudu raczej nie było....suchość tam na dole jak na sacharze:D ból brzucha tak jakby ona miały się wchłaniać a nie pękać...Ale wcale mnie to nie dziwi. Moja macica i jajniki trochę się pogubiły i nie wiedzą co mają robić....:p
w poniedziałek do pracy...już się boję i nie chce :no:
Cieszę się że miły weekend za Tobą! Oby takich chwil było więcej :-))
Z tym jedzeniem to wiem i jem mniejsze porcje ale nie pomagało to dotychczas :p
 
przeszywający ból? a możesz to dokładnie opisać? bo u mnie z pt na sb w nocy był taki przeszywający właśnie ból, jakby mi ktoś macicę z nozem w środku próbował wykręcić... Ale beta jest jaka jest więc nie wiem czy to było zagnieżdzanie, czy raczej powolna eksmisja
jak bardzo silny chwilowy okres. skurcze? mnie zawsze zginalo wpół chwilą i po bolu parę minut
 
Dzis mi sie nie chce, maz zabral samochod a do tego labo do ktorego jezdze chociaz mam w miare niedaleko to jadac mpk mam 2 przesiadki. Zreszta kto by mi kazal wstac;) juz prawie 10, do jutra jakos zleci
Po cichutku gratuluję i trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę i jej piękne przyrosty! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry