reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie:) siedziałam parę dni w krzakach ale regularnie Was czytałam.
@Walcząca o szczęście pociesza Ciebie ze ja wymiotowalam z synem 9 miesięcy i nawet w okresie połogu...więc było ciekawie. Jedz często a mniejsze dawki.
@dżoasia ja jeszcze wierzę że ta beta to początek jej wzrostu.... nie puszczam kciuków.
A co u mnie...weekend odbył się bez rozmów leczenia..i było mi z tym dobrze . Bardzo miło go spędziliśmy, i w dzień i w nocy. Tylko raz mało zawału nie dostałam bo mój syn spadł z kilku schodów u znajomych .... na szczęście skończyło się na kilku zadrapaniach na plecach.
co do mojej owulacji to cudu raczej nie było....suchość tam na dole jak na sacharze:D ból brzucha tak jakby ona miały się wchłaniać a nie pękać...Ale wcale mnie to nie dziwi. Moja macica i jajniki trochę się pogubiły i nie wiedzą co mają robić....:p
w poniedziałek do pracy...już się boję i nie chce :no:
 
reklama
A u mnie dzis bardzo niemrawy cien cienia... kuzwa do czego to doszlo - ja i sikacze...
Ale.moze cos tam jednak rosnie, tylko blagam, zeby mi sie nie powtorzyla historia @iwo333 :(
Czyli może jednak rośnie ?? Kto jak kto ale Ty wiesz najlepiej ze te nasze kropki potrafią zaskakiwać...i czasami dzieją się różne cuda. Dzisiaj jesteś dopiero 8 dpt więc jeśli jest cień cienia to dobry znak
 
@dżoasia, to może idź dzisiaj na betę?

A mnie chyba szlag trafi. Mój okres zawsze jak w zegarku a teraz trzeci dzień opóźnienia. Nosz kuźwa. Ja chcę już transfer a tu okresu brak. Jestem opuchnięta jak świnka a nic nie rusza. :( to jest przewrotność losu.
 
U mnie apetytu dalej brak (śmieje się, że ciąża to najlepsza dieta cud, chudne z całego ciała oprócz piersi, które są ładne, duże i jędrne :)
Ale mdłości już coraz mniejsze i przechodzą na kilka godzin więc też myślę, że powoli apetyt wróci.
To masz teraz super figurę...a brzuszek trochę rośnie ?
 
Witajcie:) siedziałam parę dni w krzakach ale regularnie Was czytałam.
@Walcząca o szczęście pociesza Ciebie ze ja wymiotowalam z synem 9 miesięcy i nawet w okresie połogu...więc było ciekawie. Jedz często a mniejsze dawki.
@dżoasia ja jeszcze wierzę że ta beta to początek jej wzrostu.... nie puszczam kciuków.
A co u mnie...weekend odbył się bez rozmów leczenia..i było mi z tym dobrze . Bardzo miło go spędziliśmy, i w dzień i w nocy. Tylko raz mało zawału nie dostałam bo mój syn spadł z kilku schodów u znajomych .... na szczęście skończyło się na kilku zadrapaniach na plecach.
co do mojej owulacji to cudu raczej nie było....suchość tam na dole jak na sacharze:D ból brzucha tak jakby ona miały się wchłaniać a nie pękać...Ale wcale mnie to nie dziwi. Moja macica i jajniki trochę się pogubiły i nie wiedzą co mają robić....:p
w poniedziałek do pracy...już się boję i nie chce :no:

Czasami taki odpoczynek od rozmów o leczeniu i spontaniczne spędzenie czasu też są w związku wskazane i przynoszą dużo pożytku. Nawet jeśli skutkiem nie jest ciąża tylko zacieśnienie więzów, bliskość, itp. :)
ps. Dobrze, że z synkiem nic się groźnego nie stało.
 
reklama
@dżoasia, to może idź dzisiaj na betę?

A mnie chyba szlag trafi. Mój okres zawsze jak w zegarku a teraz trzeci dzień opóźnienia. Nosz kuźwa. Ja chcę już transfer a tu okresu brak. Jestem opuchnięta jak świnka a nic nie rusza. :( to jest przewrotność losu.
Dzis mi sie nie chce, maz zabral samochod a do tego labo do ktorego jezdze chociaz mam w miare niedaleko to jadac mpk mam 2 przesiadki. Zreszta kto by mi kazal wstac;) juz prawie 10, do jutra jakos zleci
 
Do góry