reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@hope322 też wspominała, że koło 9tc zaczęły jej przechodzić najsilniejsze objawy. Mogą oczywiście wrócić ale może już nie tak silne. Mam nadzieję, że uda Cię się zacząć jeść i odżywiać Maluszki :)
Dokladnie tak bylo. Co kilka dni jeszcze mdlosci byly ale delikatne i glownie wtedy jak bylam glodna. Teraz juz spokoj. Mam nadzieje, ze @walczaca o szczescie juz niedlugo odetchniesz i zaczniesz jesc z przyjemniscia :*
 
@Ppatka dorodnych jajek !!
@Murawa @shaggy zaciskajcie mocno nogi ! Niech kropki się zadomowia na najbliższe 9miesiecy [emoji173][emoji110][emoji173][emoji110]
@sroka87 samych dobrych wiadomości! To będzie Twój czas :*
@HopeFul87 kciuki za maluszka [emoji110] cudownych widoków [emoji173]

Mocne kciuki za transfery jak i piekne chwile w podglądaniu [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem i przyznaje [emoji4] dlatego od dziś będę się starać [emoji4] nie wiedziałam że w przypadku prg to jest tak istotne

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się pytałam doktor czy muszę pilnować godziny i mówili że nie brałam 3xdzoennie prog.i aplikowalam go czasami o 8 czasami o 9 później mniej więcej żeby było co 8 godz
 
Dziewczynki poradźcie coś, miała być histeroskopia a jest jakaś infekcja od soboty. Swędzi,szczypie smaruje pimafucin ale chyba nic to nie daje. Jesssu ja to mam pecha.
Moze podjegz do gina po fluconazole - to jest antybiotyk w 1 tabl o dlugim dzialaniu. Ewentualnie nasiadowki z rumianku, duuuuzo zurawiny i moze lacibios femina na przywrocenie odpowiedniej flory bakteryjnej?
 
Akurat ja jestem taki aparat że nawet jak zadzwoni a będzie to moment dla mnie nieodpowiedni to odłoże i i tak nie wezmę lekarstwa [emoji6] taki typ [emoji23] ale od dzisiaj postaram się być w tym regularna [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam ustawione drzemki przy tuch alarmach i juz sie nauczylam nie gadic dopoki nie wezme leku. Dawniej tez wylaczalam od razu i guzik:)
 
reklama
Do góry