reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dzisiaj sobie wzięłam ostatnią gorącą kąpiel w sob tylko szybki letni prysznic, ciuchy wyprane już na transfer w bezzapachowym proszku ;)a właśnie nie wiem właśnie odnisnie transferu czy w dzień transferu jak bede miała np na 10 a o 9 biorę luteine to czy mam brać przed czy się wstrzymać do po
 
reklama
Ja dzisiaj sobie wzięłam ostatnią gorącą kąpiel w sob tylko szybki letni prysznic, ciuchy wyprane już na transfer w bezzapachowym proszku ;)a właśnie nie wiem właśnie odnisnie transferu czy w dzień transferu jak bede miała np na 10 a o 9 biorę luteine to czy mam brać przed czy się wstrzymać do po
@limoncia1 ja brałam normalnie i jeszcze przed pytałam i kazali mi normalnie brać. Trzymam kciuki
 
Dziewczyny, tak z innej beczki... mam pytanie do objawow zwiazanych z piersiami. Kiedys pisalam, ze mam w obu piersiach torbielki i ze po odstawieniu hormonow przez ostatnie pol roku USG sie zancznie polepszylo i wszystko bylo ok. Ilosc i wielkosc zmalala.
Przy transferach zazwyczaj faktycznie piersi mnie bolaly, ale teraz wyglada to troche inaczej. Od poczatku aktualnego transferu pierw piersi zaczely pobolewac, staly sie ciut nabrzmiale i czule na dotyk. Dodatkowo jednak doszedl taki dziwny bol po jednej stronie, promieniuje w pache. Troche sie martwie, bo poprzednio tak nie bylo... Czy ktoras z was miala promieniowanie bolu piersi az pod pachy? U mnie prawa piers jest podatna na bol raczej jak dotykam, lewa wsumie tez przy czym tutaj ten promieniujacy bol w pache troche mi jednak doskwiera. Nie wiem co o tym myslec. Napewno porusze temat na wizycie, ale tak chcialam was po prostu dopytac...
No wlasnie ja tak teraz mialam. Lewa piers od pachy mnie strasznie bolała i sie niepokoilam bardzo co to moze byc. Teraz mi to przeszlo i całe cycki mnie bola ale tak delikatnie
 
Dziewczyny, tak z innej beczki... mam pytanie do objawow zwiazanych z piersiami. Kiedys pisalam, ze mam w obu piersiach torbielki i ze po odstawieniu hormonow przez ostatnie pol roku USG sie zancznie polepszylo i wszystko bylo ok. Ilosc i wielkosc zmalala.
Przy transferach zazwyczaj faktycznie piersi mnie bolaly, ale teraz wyglada to troche inaczej. Od poczatku aktualnego transferu pierw piersi zaczely pobolewac, staly sie ciut nabrzmiale i czule na dotyk. Dodatkowo jednak doszedl taki dziwny bol po jednej stronie, promieniuje w pache. Troche sie martwie, bo poprzednio tak nie bylo... Czy ktoras z was miala promieniowanie bolu piersi az pod pachy? U mnie prawa piers jest podatna na bol raczej jak dotykam, lewa wsumie tez przy czym tutaj ten promieniujacy bol w pache troche mi jednak doskwiera. Nie wiem co o tym myslec. Napewno porusze temat na wizycie, ale tak chcialam was po prostu dopytac...
Mnie pobolewaja boki piersi ale nie jest to uciazliwy bol i nie siega az po pachy. Lepiej zapytac lekarza czy wszystko ok tak jak piszesz :)
 
Ja dzisiaj sobie wzięłam ostatnią gorącą kąpiel w sob tylko szybki letni prysznic, ciuchy wyprane już na transfer w bezzapachowym proszku ;)a właśnie nie wiem właśnie odnisnie transferu czy w dzień transferu jak bede miała np na 10 a o 9 biorę luteine to czy mam brać przed czy się wstrzymać do po
Zalezy jakie masz wytyczne od lekarza :) przy ostatnim udanym transferze bralam przed, tak zalecil lekarz. W poprzedniej klinice mialam zalecenie, zeby 2 godz przed transferem nie brac lekow :)
 
@dżoasia 2mam wizytę a podobno 8 mam mieć transfer. Biorę tylko estradiol a progesteronu mam jeszcze 6opakowan z tamtego transferu i spytam co z nim to będę mogła oddać jak któraś będzie potrzebować.
[/QUOTE]
progesteron będziesz brać tylko potem, jak już lekarz ustali dokładną datę transferu. Więc nic nikomu nie oddawaj :D
 
No wlasnie ja tak teraz mialam. Lewa piers od pachy mnie strasznie bolała i sie niepokoilam bardzo co to moze byc. Teraz mi to przeszlo i całe cycki mnie bola ale tak delikatnie

No wlasnie, mnie ten bol niepokoi, bo jest dosc mocny. Mam nadzieje, ze na prozno sie zamartwiam, ale kurcze chyba bez stresow sie naprawde nie obejdzie. Musze jakos wyluzowac do przyszlego czwartku.

Mnie pobolewaja boki piersi ale nie jest to uciazliwy bol i nie siega az po pachy. Lepiej zapytac lekarza czy wszystko ok tak jak piszesz :)

Poprosze go o USG, mam nadzieje, ze jest w tym obeznany i bedzie umial ocenic i zaradzic.
 
reklama
Do góry