reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, tak z innej beczki... mam pytanie do objawow zwiazanych z piersiami. Kiedys pisalam, ze mam w obu piersiach torbielki i ze po odstawieniu hormonow przez ostatnie pol roku USG sie zancznie polepszylo i wszystko bylo ok. Ilosc i wielkosc zmalala.
Przy transferach zazwyczaj faktycznie piersi mnie bolaly, ale teraz wyglada to troche inaczej. Od poczatku aktualnego transferu pierw piersi zaczely pobolewac, staly sie ciut nabrzmiale i czule na dotyk. Dodatkowo jednak doszedl taki dziwny bol po jednej stronie, promieniuje w pache. Troche sie martwie, bo poprzednio tak nie bylo... Czy ktoras z was miala promieniowanie bolu piersi az pod pachy? U mnie prawa piers jest podatna na bol raczej jak dotykam, lewa wsumie tez przy czym tutaj ten promieniujacy bol w pache troche mi jednak doskwiera. Nie wiem co o tym myslec. Napewno porusze temat na wizycie, ale tak chcialam was po prostu dopytac...
 
@dżoasia 2mam wizytę a podobno 8 mam mieć transfer. Biorę tylko estradiol a progesteronu mam jeszcze 6opakowan z tamtego transferu i spytam co z nim to będę mogła oddać jak któraś będzie potrzebować.[/QUOTE]
 
Dziewczyny, tak z innej beczki... mam pytanie do objawow zwiazanych z piersiami. Kiedys pisalam, ze mam w obu piersiach torbielki i ze po odstawieniu hormonow przez ostatnie pol roku USG sie zancznie polepszylo i wszystko bylo ok. Ilosc i wielkosc zmalala.
Przy transferach zazwyczaj faktycznie piersi mnie bolaly, ale teraz wyglada to troche inaczej. Od poczatku aktualnego transferu pierw piersi zaczely pobolewac, staly sie ciut nabrzmiale i czule na dotyk. Dodatkowo jednak doszedl taki dziwny bol po jednej stronie, promieniuje w pache. Troche sie martwie, bo poprzednio tak nie bylo... Czy ktoras z was miala promieniowanie bolu piersi az pod pachy? U mnie prawa piers jest podatna na bol raczej jak dotykam, lewa wsumie tez przy czym tutaj ten promieniujacy bol w pache troche mi jednak doskwiera. Nie wiem co o tym myslec. Napewno porusze temat na wizycie, ale tak chcialam was po prostu dopytac...
Mnie poersi nie bolaly i nie bola w ogole...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry