reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja 5.01 mam miec te pranetalne i to ost wizyta w klinice.Widzisz niewiem jak te dni liczyć wkoncu wg dr.dzis jest 9+3dni,a wg om 9+7dni wiec niewiem czy zaczynam jutro ten 10tydzien czy nie:confused:
A 9+7 to nie jest juz 10+0? Ja licze, ze mam dzis 9+6 a jutro 10+0. Moze ja cos zle licze? Moze lekarz Ci liczy po wielkosci zarodka?
Ja po wizycie serduszkowej "odeszlam" juz z kliniki.
 
reklama
Ojej to masz biało w domu...Tak swiatecznie[emoji6] hihi..Żartuje remont w grudniu to musi być katastrofa bo zima i święta. A może tym razem skoro takie okoliczności to zrobicie wigilię u rodziców? Zawsze można wspólnie wszystko przygotować[emoji4] głowa do góry kochana dla nas też święta to ciężki okres..A dziś jeszcze telefon z pretensjami mieliśmy bo kuzynka się nagle obudziła że jesteśmy sami i nas znajomi zaprosili na święta..I dym że do obcych tylko rodzinka nic się nie odzywała wcześniej..Ohh..
3mam kciuki żeby wszystko się poukładało[emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★

@dami , spokojnie zdążę ogarnąć do piątku. Rodzice to nie inspekcja:).Zresztą mój ślubny zawsze pomaga . Zmieniliśmy prysznic na wannę. Już to mieliśmy dawno zrobić.
Dobrze, że rodzinka się do Was odezwała. Lepiej późno niż wcale :).
 
Mam nadzieję że nic tam u Ciebie lekarz nie wypatrzy :*
Ja bym wzięła 1.. Ale każdy podejmuje decyzję ostatecznie sam więc wierzę , że będzie to dobra decyzja :* porozmawiaj z mężem :) czy już rozmawiałaś ? Co on o tym myśli ?

A Ty mialas jednego podanego? Moj maz jest z tych co słucha lekarzy. Wiec jak lekarz mowi podac dwa, to on uwaza zeby podac dwa..

Decyzja trudna... Ja mając ostatnio dwie ostatnie blastki wzięłam jedną. Ale decyzja musi być Wasza i dobrze przemyślana

Blastki to wiadomo ze jedna. Lekarz mowi ze 3dniowe sie podaje dwa. Ja sie nie boje blizniakow, ale boje sie ze w razie niepowodzenia strace oba ostatnie zarodki i bede musiala zaczynac od nowa.

@misis188 to moja pierwsza procedura i piereszy transfer jednego dwudniowego zarodka nieudany. Zostaly dwa trzydniowe.
 
Ja 5.01 mam miec te pranetalne i to ost wizyta w klinice.Widzisz niewiem jak te dni liczyć wkoncu wg dr.dzis jest 9+3dni,a wg om 9+7dni wiec niewiem czy zaczynam jutro ten 10tydzien czy nie:confused:
A termin porodu przy pierwszej ciazy mialam zmieniany dwa czy trzy razy ale to roznica w dniach byla. W efekcie i tak urodzilam 10 dni po terminie. U mnie termin w usg pokrywa sie mniej wiecej z terminem @. Jak wpisywalam sobie w kalkulator przy cyklu 28 dni to wychodzilo 18.lipiec a jak 30 dni to 20. lipiec.
 
@dami , spokojnie zdążę ogarnąć do piątku. Rodzice to nie inspekcja:).Zresztą mój ślubny zawsze pomaga . Zmieniliśmy prysznic na wannę. Już to mieliśmy dawno zrobić.
Dobrze, że rodzinka się do Was odezwała. Lepiej późno niż wcale :).
Tak tylko obudzili się nagle że jesteśmy jak się moja pochwaliła że idziemy do obcych na wigilię bo się zlitowali nad nami..A to teraz będzie ci twój ukochany mógł super plecy myć masując[emoji6] [emoji28] hihi..3mam kciuki za szybki koniec[emoji4]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
A Ty mialas jednego podanego? Moj maz jest z tych co słucha lekarzy. Wiec jak lekarz mowi podac dwa, to on uwaza zeby podac dwa..



Blastki to wiadomo ze jedna. Lekarz mowi ze 3dniowe sie podaje dwa. Ja sie nie boje blizniakow, ale boje sie ze w razie niepowodzenia strace oba ostatnie zarodki i bede musiala zaczynac od nowa.

@misis188 to moja pierwsza procedura i piereszy transfer jednego dwudniowego zarodka nieudany. Zostaly dwa trzydniowe.
Kurcia nie zawsze jak blastka to jedna :) Ja miałam 2 blastki podawane i to bardzo ładne bo 5.2.1 i 4.1.1
Teraz tez będę mieć blastki, tylko nie wiem jakiej klasy, dowiem się po transferze bo teraz nie chcę się stresować :)
 
A termin porodu przy pierwszej ciazy mialam zmieniany dwa czy trzy razy ale to roznica w dniach byla. W efekcie i tak urodzilam 10 dni po terminie. U mnie termin w usg pokrywa sie mniej wiecej z terminem @. Jak wpisywalam sobie w kalkulator przy cyklu 28 dni to wychodzilo 18.lipiec a jak 30 dni to 20. lipiec.
No wlasnie ja mam mozna powiedziec ksiazkowo 30dniowe cykle i wychodzi 20lipiec.No tak juz nie bede sie tym zadreczac bo niepotrzebnie raczej.Jak widac jest wszystko ok.
 
reklama
Juz wrocilam. Pecherzyk ma ponad 14 mm:) przyjmowal mnie pan dr który zna moja historie bo jezdzilam do niego na monitoring cyklu i mowilam o in vitro. Niestety plamienia inawet krwawienia bardzo czesto sie zdazaja w ciazy i stresuje to wszystkich i.lekarzy i pacjentki. Dzwonilam tez do.mojego dr G i tez mnie uspokoil ze bardzo czesto tak sie dzieje ale jak sie poczuje pewniej to zebym zajechała na izbe przyjec. Balam się ze mnie zburczy bo mu d..e zawracam wieczór a tu taka mila niespodzianka. No mam nadzieje ze sie u mnie w koncu juz to uspokoi.
 
Do góry