reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz wrocilam. Pecherzyk ma ponad 14 mm:) przyjmowal mnie pan dr który zna moja historie bo jezdzilam do niego na monitoring cyklu i mowilam o in vitro. Niestety plamienia inawet krwawienia bardzo czesto sie zdazaja w ciazy i stresuje to wszystkich i.lekarzy i pacjentki. Dzwonilam tez do.mojego dr G i tez mnie uspokoil ze bardzo czesto tak sie dzieje ale jak sie poczuje pewniej to zebym zajechała na izbe przyjec. Balam się ze mnie zburczy bo mu d..e zawracam wieczór a tu taka mila niespodzianka. No mam nadzieje ze sie u mnie w koncu juz to uspokoi.
kochana na wczesnym etapie te nieszczęsne plamienia się zdarzają,ale fakt zawsze warto sprawdzić i spać spokojniej.
 
reklama
Juz wrocilam. Pecherzyk ma ponad 14 mm:) przyjmowal mnie pan dr który zna moja historie bo jezdzilam do niego na monitoring cyklu i mowilam o in vitro. Niestety plamienia inawet krwawienia bardzo czesto sie zdazaja w ciazy i stresuje to wszystkich i.lekarzy i pacjentki. Dzwonilam tez do.mojego dr G i tez mnie uspokoil ze bardzo czesto tak sie dzieje ale jak sie poczuje pewniej to zebym zajechała na izbe przyjec. Balam się ze mnie zburczy bo mu d..e zawracam wieczór a tu taka mila niespodzianka. No mam nadzieje ze sie u mnie w koncu juz to uspokoi.
Ciesze sie, ze wszystko jest ok. Dobrze, ze pojechalas, przynajmniej jestes spokojna :)
 
u niego byłam. On już ostatnio mi inaczej liczył tylko siedziałam cicho z dziś sie odezwałam że wg mnie to jest 7 a nie 9 tydzień.Wedy też mówił że mały za mały jest.... Najchetniej bym już tam nie chodziła, tylko że zwykly lekarz - zwykły ginek nie pomoże w tych fraxyparynach itd ja nie wiem ile czasu się to zazywa. Może uda mi się zapisać do lekarki z polecenia przyjmującej w przychodni przyszpitalnej u ktorej bedę prowadziła ciąże i tam rodziła. Oby mi się udało przed świętami.. Bo teraz nie bardzo wiem co robić w święta - miałam rodzinę w wigilie informować o ciąży... A tekst typu jak Pani zacznie krwawić to do szpitala na Wołowskiej jechać - mnie rozwalił. ***** nawet krwiaka majac nie krwawiłam! Spisał ciężę na straty juz!!!!
Mój mąż jak tylko wyszliśmy stwierdził że on nie umie liczyć i tyle.
No jak ostatnia miesiaczka 28 pazdziernika a on mina ostatniej wizycie mówi ze poród 30 czerwca.. Tiaaaa
Inny lekarz też doradzi w sprawie leków.
Jak można do @ ostatniej dodać sobie jeszcze dwa tyg jak.tak naprawdę to ta ciąża jest młodsza o te dwa tygodnie bo znamy dokładnie moment zapłodnienia... Może to wybitny lekarz do transferu ale tu ewidentnie coś miesza
 
Ojej to masz biało w domu...Tak swiatecznie[emoji6] hihi..Żartuje remont w grudniu to musi być katastrofa bo zima i święta. A może tym razem skoro takie okoliczności to zrobicie wigilię u rodziców? Zawsze można wspólnie wszystko przygotować[emoji4] głowa do góry kochana dla nas też święta to ciężki okres..A dziś jeszcze telefon z pretensjami mieliśmy bo kuzynka się nagle obudziła że jesteśmy sami i nas znajomi zaprosili na święta..I dym że do obcych tylko rodzinka nic się nie odzywała wcześniej..Ohh..
3mam kciuki żeby wszystko się poukładało[emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Witaj:) mocniejesz nam cos? Wszyscy Ci i Wam kibicujemy z calego serducha. Nie ma dnia zebym o Was nie myslala. A kyzynka sie nie przejmuj. Mogla wczesniej pomyśleć a czasem lepiej spędzić miło czas z kims obcym niz z rodzina.
 
My też już po wizycie.Z dzieciątkiem wszystko dobrze,ma 4,33cm. żadnej grzybicy jednak nie widać..skarżyłam się że boli w środku to powiedział ze mam nie szaleć po sklepach tylko zwolnić tępo i zaproponował więcej odpoczynku.serduszko ostatnio biło 175/min a dziś 164/min i tak zastanawiam się czy tym się nie martwić ?Lekarz powiedził że jest super ale może nie chciał mnie martwić na święta ?
Nie martw sie:) wszystko jest super. Moze faktycznie sie cos przeforsowalas. Odpoczywaj kochana
 
Kurcze dziewczyny martwię się o ta moja kobitke..
Ona mi tu teraz swiruje z tą wysypka..Ale jakby mnie miała zarazić to by już tak było.. boli mnie brzuch i plecy ale nie wiem czy to od tego..Jutro chyba zadzwonię do mojej kliniki i zrobię termin niech mi powiedzą co mam zrobić jeśli to to..Ehh
Człowiek nie ma spokoju.. Najgorsze że są święta i jakoś mi się nie uśmiecha wigilii w szpitalu spędzać [emoji26]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Mam nadzieje ze Cie nie zarazila a jesli tak to krosty wyjda gdzies za 2 tygodnie dopiero ale moze faktycznie dobrze by bylo poinformowac o tym lekarza
 
reklama
Do góry