reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A tak wgl to ja juz po wizycie i mam zielone swiatelko:)
Doctorek dzisiaj mnie.zaskoczyl, chyba ostatnio mu sie zgluplo, ze nic nie mial zanotowane i wypalil z gratulacjami. Dzis pamietal (a raczej mial zapisane) ze poronilam, ze bylam u immunologa itp. Nawet clexan na ryczalt zapisal:laugh2:
suuuper, czyli kiedy transfer???:D
 
reklama
Kurcia nie zawsze jak blastka to jedna :) Ja miałam 2 blastki podawane i to bardzo ładne bo 5.2.1 i 4.1.1
Teraz tez będę mieć blastki, tylko nie wiem jakiej klasy, dowiem się po transferze bo teraz nie chcę się stresować :)
I bedziesz brala dwie? Wiesz mnie wizja posiadania blizniakow nie przeraza. Przeraza mnie tylko to ze to moje ostatnie dwa zarodki i jak oba sie zmarnuja to chyba padne :( oczywiscie podejde jeszcze raz do procedury ale wolalabym tego uniknac... gdybym miala wiecej mrozakow to bym sie nie wahala...
 
Jestem po wizycie i wiem ze albo ja jestem stuknoeta albo ..
Juz nie powoem kto.
Usłyszałam ze jutro zaczynam 9 tydzoen ciazy, ostatnia moesiaczka byla 28 pazdziermika. Wiec mowie ze dlaczego tak?? Wg om to 7 tydz i 3 dc. Usluszalam ze gdyby tak liczyc to ciaza trwala by 10 miesiecy..
No i na usg juz info ze jak na 9 tydz. To zarodek za maly o 4 dni.i ze puls za wolny.jak zapytalam czy moze zmierzyc to powiedzial ze na jego oko to kolo120.
Zatem uslyszalam ze jezeli zaczne krwawic to mam jechac do szpitala.
Jezeli zarodek nie ruszy a wg.lekarza zwalnia to ma wade lub ja mam problemy immunologiczne. Ale na szczepienia i wlewy jest za pozno poza tym swiatowe zjazdy lekarzy potepiaja i jedno i drugie.
Tyle z mojej zajebistej wizyty.
Zabraklo tylko wesolych swiat

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 9 tc a miesiączkę ostatnia miałam 11.10 więc poszłabym do innego dr na Twoim miejscu
 
Juz wrocilam. Pecherzyk ma ponad 14 mm:) przyjmowal mnie pan dr który zna moja historie bo jezdzilam do niego na monitoring cyklu i mowilam o in vitro. Niestety plamienia inawet krwawienia bardzo czesto sie zdazaja w ciazy i stresuje to wszystkich i.lekarzy i pacjentki. Dzwonilam tez do.mojego dr G i tez mnie uspokoil ze bardzo czesto tak sie dzieje ale jak sie poczuje pewniej to zebym zajechała na izbe przyjec. Balam się ze mnie zburczy bo mu d..e zawracam wieczór a tu taka mila niespodzianka. No mam nadzieje ze sie u mnie w koncu juz to uspokoi.
Super info! No dzis dr G w wysmienitym humorze byl. Bylam ostatnia pacjentka a pozniej mieli wigilie firmowa w jakims hotelu ;) reke uscisnal, wesolych swiat zyczyl. :)
 
Super info! No dzis dr G w wysmienitym humorze byl. Bylam ostatnia pacjentka a pozniej mieli wigilie firmowa w jakims hotelu ;) reke uscisnal, wesolych swiat zyczyl. :)
Ja na prawde go bardzo lubię i czuje się bardzo pewnie pod jego kontrola. Ten dr ktory mnie badał dzis na IP jest bardzo podobny do dr G:) chodzi mi oczywiscie o sposob bycia. Tez malomowny, o co zapytasz to odpowie i bardzo dobry ginekolog. Poczulam ulge jak sie dowiedzialam kto ma dyzur
 
I bedziesz brala dwie? Wiesz mnie wizja posiadania blizniakow nie przeraza. Przeraza mnie tylko to ze to moje ostatnie dwa zarodki i jak oba sie zmarnuja to chyba padne :( oczywiscie podejde jeszcze raz do procedury ale wolalabym tego uniknac... gdybym miala wiecej mrozakow to bym sie nie wahala...
Kochana biorę 2. Ale ja mam na to trochę inne spojrzenie, bo w moim mniemaniu zawsze jest większa szansa na ciążę z dwóch niż z jednego. Jak trzeba będzie to będę podchodzić tyle razy na ile mi zdrowie i finanse pozwolą, ale zawsze będę brać po 2 :) Może w ten sposób szybciej znajdę TEN zarodeczek, lub 2 na które czekam i które na mnie czekają. Stymulacji się nie boję, ale to dlatego, że ja się wtedy czułam tak dobrze jak chyba nigdy :) Mogłabym co miesiąc być na stymulowana:D
A wychodzę z założenia, że lepiej wydać kase na coś innego niż na transfer, bo u mnie transfer z bajerami embrioglue i ah to 2500, tyle co np punkcja bez pakietu :)
 
Bardzo mozliwe [emoji5] bo ja bylam okolo 13.30, najpierw na dole pod gabinetem andrologicznym a pozniej od 14.20 czekalam na wizyte na gorze na przeciwko gdzie mieli wigilie [emoji6]wyszlam okolo 16
ja od 13.30/40 byłam na ole pod 6b przy drzewie samym a potem tzn na górze pod gabinetem Lewego do 15 i do kawiarenki zeszłam. ja wczesniej myslalam ze mieli spotkanie bo z kartami pacjentek Zamora biegał tam
 
Kochana biorę 2. Ale ja mam na to trochę inne spojrzenie, bo w moim mniemaniu zawsze jest większa szansa na ciążę z dwóch niż z jednego. Jak trzeba będzie to będę podchodzić tyle razy na ile mi zdrowie i finanse pozwolą, ale zawsze będę brać po 2 :) Może w ten sposób szybciej znajdę TEN zarodeczek, lub 2 na które czekam i które na mnie czekają. Stymulacji się nie boję, ale to dlatego, że ja się wtedy czułam tak dobrze jak chyba nigdy :) Mogłabym co miesiąc być na stymulowana:D
A wychodzę z założenia, że lepiej wydać kase na coś innego niż na transfer, bo u mnie transfer z bajerami embrioglue i ah to 2500, tyle co np punkcja bez pakietu :)

Mnie sama punkcja moze jakos nie przeraza, ale to ze po kazdej stymulacji AMH spada. A ja startowalam z 1.8 to ciekawe ile mam teraz...
Czyli rozumiem ze radzisz brac dwa :)
 
reklama
Ja na prawde go bardzo lubię i czuje się bardzo pewnie pod jego kontrola. Ten dr ktory mnie badał dzis na IP jest bardzo podobny do dr G:) chodzi mi oczywiscie o sposob bycia. Tez malomowny, o co zapytasz to odpowie i bardzo dobry ginekolog. Poczulam ulge jak sie dowiedzialam kto ma dyzur
Tez go lubie. Dzis duzo mi rzeczy wyjasnil.
 
Do góry