reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

We wrześniu miałam drugie podejście
No i znowu coś pokombinowałam z tym pisaniem. Iwo wiek w in vitro ma ogrome znaczenie, 10 lat temu gdy podchodziłam w wieku 28 lat miałam 21 komórek. Teraz miałam 7 i w tym 5 dojrzałych. ( jak czytają to osoby, które jeszcze się wahają to pamiętajcie, że in vitro działa ale nie ma na co czekać jak latka lecą). Obecnie podobnie jak ty po nieudanym transferze chciałam uciec z kliniki, z dworca,z pociągu, ale minęło pare miesięcy i jakoś znowu czuję, że spróbuje. W której klinice się leczysz i w której dobie miałaś podawane. Odpocznij i próbujemy trzeci raz a potem no cóż....emeryturka;)
 
reklama
My też już po wizycie.Z dzieciątkiem wszystko dobrze,ma 4,33cm. żadnej grzybicy jednak nie widać..skarżyłam się że boli w środku to powiedział ze mam nie szaleć po sklepach tylko zwolnić tępo i zaproponował więcej odpoczynku.serduszko ostatnio biło 175/min a dziś 164/min i tak zastanawiam się czy tym się nie martwić ?Lekarz powiedził że jest super ale może nie chciał mnie martwić na święta ?
 
Kurcze dziewczyny martwię się o ta moja kobitke..
Ona mi tu teraz swiruje z tą wysypka..Ale jakby mnie miała zarazić to by już tak było.. boli mnie brzuch i plecy ale nie wiem czy to od tego..Jutro chyba zadzwonię do mojej kliniki i zrobię termin niech mi powiedzą co mam zrobić jeśli to to..Ehh
Człowiek nie ma spokoju.. Najgorsze że są święta i jakoś mi się nie uśmiecha wigilii w szpitalu spędzać [emoji26]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
My też już po wizycie.Z dzieciątkiem wszystko dobrze,ma 4,33cm. żadnej grzybicy jednak nie widać..skarżyłam się że boli w środku to powiedział ze mam nie szaleć po sklepach tylko zwolnić tępo i zaproponował więcej odpoczynku.serduszko ostatnio biło 175/min a dziś 164/min i tak zastanawiam się czy tym się nie martwić ?Lekarz powiedził że jest super ale może nie chciał mnie martwić na święta ?
Ooo super, ze wszystko w porządku :) Tetno moze sie roznic, bo moze maluszek spi a innym razem jest pobudzony? Mysle, ze jak lekarz mowi, ze jest super to trzeba mu wierzyc :)
 
Jestem po wizycie i wiem ze albo ja jestem stuknoeta albo ..
Juz nie powoem kto.
Usłyszałam ze jutro zaczynam 9 tydzoen ciazy, ostatnia moesiaczka byla 28 pazdziermika. Wiec mowie ze dlaczego tak?? Wg om to 7 tydz i 3 dc. Usluszalam ze gdyby tak liczyc to ciaza trwala by 10 miesiecy..
No i na usg juz info ze jak na 9 tydz. To zarodek za maly o 4 dni.i ze puls za wolny.jak zapytalam czy moze zmierzyc to powiedzial ze na jego oko to kolo120.
Zatem uslyszalam ze jezeli zaczne krwawic to mam jechac do szpitala.
Jezeli zarodek nie ruszy a wg.lekarza zwalnia to ma wade lub ja mam problemy immunologiczne. Ale na szczepienia i wlewy jest za pozno poza tym swiatowe zjazdy lekarzy potepiaja i jedno i drugie.
Tyle z mojej zajebistej wizyty.
Zabraklo tylko wesolych swiat

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakiś nienormalny lekarz. Ciaze licz normalnie od ostatniej @ i poszukaj innego lekarza serio.
 
Kurcze dziewczyny martwię się o ta moja kobitke..
Ona mi tu teraz swiruje z tą wysypka..Ale jakby mnie miała zarazić to by już tak było.. boli mnie brzuch i plecy ale nie wiem czy to od tego..Jutro chyba zadzwonię do mojej kliniki i zrobię termin niech mi powiedzą co mam zrobić jeśli to to..Ehh
Człowiek nie ma spokoju.. Najgorsze że są święta i jakoś mi się nie uśmiecha wigilii w szpitalu spędzać [emoji26]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i nie zaraziles sie od Asi. Nie wszystko da sie przewidziec i Asia niech nie swiruje, wiem, ze latwo sie mowi ale.. Mam nadzieje, ze Swieta spedzicie wspolnie w domu. Cieszcie sie soba :* Zdrowka zycze ✊
 
reklama
Mysle, ze nie za wczesnie, Jutro juz 10tc zaczynamy. U mnie rodzice meza juz wiedza, mojej rodzinie chce powiedziec w Swieta. Ja mam usg w czwartek a potem pewnie w polowie stycznia pierwsze prenatalne jak bedzie teraz wszystko ok..
Ja 5.01 mam miec te pranetalne i to ost wizyta w klinice.Widzisz niewiem jak te dni liczyć wkoncu wg dr.dzis jest 9+3dni,a wg om 9+7dni wiec niewiem czy zaczynam jutro ten 10tydzien czy nie:confused:
 
Do góry