reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@zylwia masz piekną betę, a przecież sam Ci lekarz powiedział że może spaść.
Moim zdaniem jakby coś było nie tak to beta tak pięknie by nie urosła. Spróbuj się uspokoić, wyciszyć i w miarę możliwości odpoczywaj. Napewno będzie wszystko wporządku ;-)
 
Wieczorem 1x1... leżę i wyje..
Spokojnie kochana! @misis188 mówi, ze te dowcipne leki nie wychodzą w krwi !! u nas w klinice w ogóle nie karzą badać progesteronu a dają tylko dowcipne. Zwiększ sobie tą podjęzykową czy dupka. I przede wszystkim gratulacje z bety!! ciesz się tym! progesteronem się zaraz dopakujesz!
To nie jest kwestia minut :) także do jutra dopakuj się tym co masz.
 
Kochane moje nie będę każdej z osobna odpisywala tylko napiszę ogółem:)

Więc tak mam brać luteine podjezykowa 2x2 duphaston 3x2 no i ten crinone wieczorem 1 ... I co myślicie ? Pani doktor napisała że by poczekają z tym prolutexem do piątku bo i tak zwiekszylysmy dawki A mimo to stężenie spada.. powiedziała że ważna ta piękna beta ..najpierw spojrzałam na bete i płacz szczęścia A później progesteron i płacz jak nie wiem:(
Położyłam się i leżę brzuch boli wiadomo jak na @ ale nie mam żadnych skurczy żadnego plamienia więc co myślicie o tym i tych moich dawkach ?

Dziękuję że tak odpisujecie..wchodze A tu 12 odpowiedzi :* dziękuję wam bardzo
 
reklama
Do góry