reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beta 246,85 więc chyba super ????
Ale martwi mnie progesteron bo spadl... mam 6.9 .. boję sie

Może uda Ci się wyprosic w aptece? Ja tak kilka razy kupiłam a później donosilam recepty, co jak co ale to jest ważny lek
Gratki za bete!
A czy mozesz telefonicznie skonsultowac sie z lekarzem?
Generalnie jest cos takiego jak recepta farmaceutyczna, czyli aptekarz moze wypisac lek jesli jest on w danym momencie konieczny a pacjent nie ma recepty. Pytanie tylko czy w Twojej aptece jest Prolutex?
Ja bym 1) dzwonila do gina 2) masz w domu podjezykowa wiec tyle dobrze :) postaraj sie nie martwic!
 
Spokojnie, tylko nie panikuj. Jeśli nie masz plamień ani brzuch nie boli zbytnio to nic się nie dzieje. Weź luteinę dodatkowo nawet 3x1 i będzie git :) Jeśli brzuch boli to nospa i do wyrka :)
N9e ma żadnych plamien brzuch boli jak na @ wiadomo..
Doktor mi napisała żebyśmy poczekaly do piątku bo mimo zwiększonych dawek stężenie spada ale beta jest super.. dziewzyny martwię się:( miała któraś tak ?
 
Beta 246,85 więc chyba super ????
Ale martwi mnie progesteron bo spadl... mam 6.9 .. boję sie
Super beta, gratulacje !!! Progesteron powinnaś wziąść teraz zdecydowanie w większej dawce ja dostałam potrójną, może idź do lekarza pierwszego kontaktu i niech Ci wypisze receptę, jak nie masz innej możliwości, ja tak kiedyś zrobiłam jak mi zabrakło I dal mi receptę, a przede wszystkim skontaktuj się ze swoim lekarzem
 
N9e ma żadnych plamien brzuch boli jak na @ wiadomo..
Doktor mi napisała żebyśmy poczekaly do piątku bo mimo zwiększonych dawek stężenie spada ale beta jest super.. dziewzyny martwię się:( miała któraś tak ?
Ja miałam 7,49 byłam na cyklu sztucznym i dawki miałam progesteron i 3×1 200mg na dzień.Odrazu pojechałam do szpitala i kazali nie patrzeć na wyniki i przyjmować leki jak do tej pory. Tak zrobiłam i więcej progesteron nie mierzylam.
 
Ja miałam 7,49 byłam na cyklu sztucznym i dawki miałam progesteron i 3×1 200mg na dzień.Odrazu pojechałam do szpitala i kazali nie patrzeć na wyniki i przyjmować leki jak do tej pory. Tak zrobiłam i więcej progesteron nie mierzylam.
Ale to co ? Mam się nie martwić ? Boję się bo mimo że zwiększone dawki to gowno z tego wychodzi..a łzy same lecą...;(((
 
reklama
Do góry