reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:
Kochane ja również trzymam kciuki [emoji173]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To było nasze ostatnie podejście do in vitro. Wiek, kasa itd, itd. Teraz zaczęliśmy rozważać adopcję. Ale Wam się uda. Jeszcze przez jakiś czas będę zaglądać do Was i wypatrywać same dobre wiadomości.
To też było moje ostatnie podejście i zanim podeszłam lekarz dużych szans nie dawał. Zabrałam dwa zarodki , reszta obumarla. Od razu postanowiliśmy , że to już koniec. Może czas pomyśleć o tym by dać dom dzieciom , które to nie mają.
Pomimo , że nam się udało, zdajemy sobie sprawę że to dopiero 8tc i wszystko może się zdarzyć. Wtedy będę się starać o bycie rodzina zastępcza , bo w Szwecji adopcja jest bardzo trudna tym bardziej , że jeszcze nie mam obywatelstwa.
Wiem jedno .... kobieta , która tak bardzo walczy o to by zostać mama , będzie najlepsza mama na świecie. Dziecko , które zaadoptujecie będzie prawdziwym szczęściarzem [emoji173] i z pewnością odwzajemni się Wam ogromem miłości. Serduchem jestem z Tobą.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To też było moje ostatnie podejście i zanim podeszłam lekarz dużych szans nie dawał. Zabrałam dwa zarodki , reszta obumarla. Od razu postanowiliśmy , że to już koniec. Może czas pomyśleć o tym by dać dom dzieciom , które to nie mają.
Pomimo , że nam się udało, zdajemy sobie sprawę że to dopiero 8tc i wszystko może się zdarzyć. Wtedy będę się starać o bycie rodzina zastępcza , bo w Szwecji adopcja jest bardzo trudna tym bardziej , że jeszcze nie mam obywatelstwa.
Wiem jedno .... kobieta , która tak bardzo walczy o to by zostać mama , będzie najlepsza mama na świecie. Dziecko , które zaadoptujecie będzie prawdziwym szczęściarzem [emoji173] i z pewnością odwzajemni się Wam ogromem miłości. Serduchem jestem z Tobą.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Ładnie mnie tak wzruszac od rana:) . Dziękuję za piękne słowa. Trzymam kciuki za Was.
 
Dziewczyny już jestem po becie, czekam na wynik. Oczywiście w przychodni powiedzieli że tych badań nie robi się na citi nawet za dopłatą. Na koniec mnie pocieszyła że do 20 to na 100 % będą. Masakra ;-) No ale nic czekam ;-) Trzymam kciuki za wysokie bety @zylwia oraz Mala 844 ;-)

Ja zawsze robię na cito w diagnostyce i są około 16 .
 
reklama
@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:
Przylaczam sie do zyczen. Trzymam kciuki ✊✊
 
Do góry