reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A zawsze na czas oczekiwania po transferze wypozyczalam sobie ksiazki i czytslam, przegladalam gazety a teraz kupilam sobie puzzle szt 1000 i skończyłam je w dniu bety. Na ten czas układania kiedy musiałam sie skupic to moj mozg sie wylaczal wogole i nie analizowal czy mnie cos zabolalo, zakulo wiec dla tych przed transferem polecam goraco
A lezalas w domu ? Bo ja po paru dniach wrocilam do pracy. Mam siedzaca przy biurku a dr G kazal funkcjonowac normalnie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja bede miec 26 dpt :) boze juz nie moge sie doczekac:) a powiem wam ze moj piesio chyba cos czuje bo zawsze spala przytulona do mojego brzucha i jak sie obracalam w nocy to mnie drapala,piszczala zebym sie obrucila a od jakichs 2 tygodni to albo tuli sie do meza albo spi w nogach
Wiem co czujesz dla mnie te dwa tygodnie od bety do wizyty dluzyly sie niesamowicie, a teraz znowu bede odliczac dni do kolejnej wizyty :)
 
A lezalas w domu ? Bo ja po paru dniach wrocilam do pracy. Mam siedzaca przy biurku a dr G kazal funkcjonowac normalnie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze to praktycznie caly czas lezalam. Przy wczesniejszym transferze wrocilam do pracy, transfer byl w sobote a w niedziele do roboty, tez msm prace biurowa ale czasem stresujaca. Teraz siedzę na l4 i na pewno w pierwszym trymestrze do pracy nie wroce a potem o ile bede sie dobrze czuc to wroce na 2-3 miesiace. Jeszcze mialam teraz straszne przeboje z zebem i skonczyli sie wizyta u dentysty i godzinnym borowaniem zeba, zrobila mi sie przetoka i wogole. Tak strasznie spuchnekam ze nie moglam tego tak zostawic. Plukalam sobie dzien wczesniej szalwia bo mnie zab zaczal bolec a tu sie okazalo ze w ciazy szałwia zabroniona bo wywoluje skurcze macicy ale w sumie jej nie polykalam. Teraz mam rozciete dziaslo, jest zalozona plomba ale koncem lutego pani dr bedzie mi go leczyc kanalowo-2 godziny na mnie zarezerwiwala juz sie boje. Ale chyba w koncu trafilam na dobrego dentyste i to tak z marszu. Drogiego bardzo ale zeby sie ma jedne
 
Szczerze to praktycznie caly czas lezalam. Przy wczesniejszym transferze wrocilam do pracy, transfer byl w sobote a w niedziele do roboty, tez msm prace biurowa ale czasem stresujaca. Teraz siedzę na l4 i na pewno w pierwszym trymestrze do pracy nie wroce a potem o ile bede sie dobrze czuc to wroce na 2-3 miesiace. Jeszcze mialam teraz straszne przeboje z zebem i skonczyli sie wizyta u dentysty i godzinnym borowaniem zeba, zrobila mi sie przetoka i wogole. Tak strasznie spuchnekam ze nie moglam tego tak zostawic. Plukalam sobie dzien wczesniej szalwia bo mnie zab zaczal bolec a tu sie okazalo ze w ciazy szałwia zabroniona bo wywoluje skurcze macicy ale w sumie jej nie polykalam. Teraz mam rozciete dziaslo, jest zalozona plomba ale koncem lutego pani dr bedzie mi go leczyc kanalowo-2 godziny na mnie zarezerwiwala juz sie boje. Ale chyba w koncu trafilam na dobrego dentyste i to tak z marszu. Drogiego bardzo ale zeby sie ma jedne
Przepraszam w poniedzialek wrocilam.do pracy a nie w niedziele:)
 
Jestem po mojej pierwszej wizycie usg po udanym transferze i ukazaly nam sie dwa cudne pecherzyki :) :) :)Jest to 24dpt i slyszelismy bicie serdudzka :):) Mialam nadzieje na blizniaki, ale trodzke przeraza mnie ten fakt jak sobie damy rade :/ Najwazniejsze, że sie udalo po 3 latach staran :) :)
Pięknie [emoji173][emoji16] Gratulacje !!!

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No hej dziewczyny. Lekarz powiedzial ze to 6 tydzien ciąży. W sumie to nie wiem jak oni ro wyliczaja??? Przeciez w poniedzialek mina 4 tygodnie od transferu. No dobra zarodek byl 5-cio dniowy wiec + 5 dni. Wiec na chwile obecna to niecaly piaty tydzien chyba nie? Niestety moj kropek to zamazana plamka bo luyeina wszystko rozmazala. Ale widac cos miedzy jajem plodowym a jajem żółtym. Czyli jest moj kropus. W czwartek jeszcze raz ide na potwierdzenie. Z tym ze o 13 mam nie brac luteiny zeby nie zamazala obrazu.
Dni od transferu + wiek zarodka + 14 dni [emoji16]
Tak liczą w Szwecji

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry