reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja pojechalam obejzec zarodki. Transfer odroczony bo jajniki 10cm i plyn w brzuchu. Ciekawe bo w poniedzialek byly 4cm a ja nie wzielam ani jednej nospy czy paracetamolu, czułam sie w miare ok.

Zarodki wszystkie zamroza w sobote w 5dobie. A na ta chwile zarodkow jest.. 13 ....
Podobno ladnych 8 blastomerowych przynajmniej z mala albo nie widoczna wcale fragmentacja. W szoku jestem, spodziewalam sie polowy na ten moment
 
Jeden zarodek podany i zamierzam jechac na bete w poniedziałek;) wiem że sikance oszukance ale korci mnie siknąć:D

Hehe nie tylko ciebie korci zrobić sikacza

Nooo ja tez bym siknela. Tylko nie wiem kiedy najlepiej zaczac zeby Ovitrelle nie wyszedl i nie zrobil zludnej nadziei...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja pojechalam obejzec zarodki. Transfer odroczony bo jajniki 10cm i plyn w brzuchu. Ciekawe bo w poniedzialek byly 4cm a ja nie wzielam ani jednej nospy czy paracetamolu, czułam sie w miare ok.

Zarodki wszystkie zamroza w sobote w 5dobie. A na ta chwile zarodkow jest.. 13 ....
Podobno ladnych 8 blastomerowych przynajmniej z mala albo nie widoczna wcale fragmentacja. W szoku jestem, spodziewalam sie polowy na ten moment
Wynik super, niech dalej kropeczki walczą. Niestety musisz poczekać aż zabierzesz maleństwa do domu. Lepiej nie ryzykować. Organizm odpocznie od leków wtedy łatwiej kropkom będzie się przyczepic i zostać z mamusia na długie i nudne 9 miesięcy :)
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Kochana s badaliscie sie pod katem immunologii??
 
reklama
Dziewczyny przed przed chwilą odebrałam wyniki dziś 4 dpt, bhcg 14, estradiol 1213 progesteron 69,95 chyba jeszcze nie ma się co cieszyć bo pewnie jeszcze leki są we krwi a w poniedziałek brałam jeszcze pół ampułki ovirelle
To ewidentnie pozostałość po zastrzyku

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Do góry