reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie nie wiem co możemy jeszcze zrobić.. pobrali 6 nie pamiętam teraz ile udało się zaplodnic chyba 4 i tak po kolei odpadaly... dlatego zdecydowała Pani doktor że podajemy w 3 dobie no i ten dziś niestety nie rozwijał się prawidłowo:( jak to usłyszałam to serce 200 na sekundę i łzy same ...i tak do teraz lecą;( ja już nie mam sily.. A to nie jest tak że jak wszystkie mi tak padają to ten podany w 3 dobie też prawdopodobnie przestaje funkcjonować ? Nie wiem już co myslec... A taka byłam pozytywnie nastawiona.. oh Boże;(

U Ciebie Maluszkowi jest lepiej niż w laboratorium dlatego większe szanse są po transferze w macicy niż na szkiełku. Spróbuj trochę się uspokoić. Wszystkie tu trzymamy kciuki.
 
reklama
Kochane czy ze wzgledu na to ze na aplikatorze luteiny pojawila sie krew powinnam odpuscic wieczorny spacerek? Codziennie staram sie spacerowac po 1 godz czasem 1,5godz wieczorkiem. Nie wiem czy spacer bedzie dobry czy lepiej lezec plackiem.....
 
reklama
Hmmm sama nie wiem bo doktorek po prostu na wejsciu mi rozpierdolil system. Sorka za wyrazenie ale inaczej tego nie umiem nazwac... qrwa ja siadam a ten patrzy w komputer i mi gratuluje ciazy... myslalam ze mu pierdykne... no co za ćwoki, nawet nie mial zanotowane ze bylam z krwotokiem ani ze skierowanie na lyzeczkowanie wystawial...
A wracajac do tematu, to oni ponoc kilka lat temu odeszli od szczepien limfocytami bo to niby ma jakies skutki uboczne w przyszlosci. Nie umial powiedziec jakie ale za to wyslal na wizyte do jakiejs immunolog z krakowa - pewnie tez jakas znajoma, ale wstepnie sie umowilam na wizyte do niej... chyba ze sie rozmysle to pojde w 2dc w kolejnym cyklu i bede sie przygotowywac do transferu na takim samym zestawie jak ostatnio + heparyna i acard. O szczepieniach caly czas jeszcze mysle. Ja na poczatku zawsze mam milion mysli a potem stopniowo dojrzewam do decyzji. Jeszcze niczego nie jestem pewna:p
O fuck...niezly wstep...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry