reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wierzę w niego naprawdę nawet mój m powiedział że całkiem inaczej się zachowuje niż po 1 procedurze w Białymstoku twierdzi że za bardzo chciałam... A teraz tak wiecie no czuje się tak inaczej i ciężko mi wam to opisac.. ok czuje się już jak na okres i ogólnie powinien przyjść 10.12 więc przecież bóle okresowe nic nie mówią na 100% więc wcale się tym nie przejmuje...
Tylko myślałam że to będzie rodzeństwo dla mojego maluszka:((
Wiem doskonale jak się czujesz. I większość z nas doskonale Cię teraz rozumie! A który jesteś dpt dziś?
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ooo kur... nic co tu napisze nie bedzie na miejscu tule mocno kochana. Tak mi strasznie przykro :(:(
 
@zylwia tak mi przykro. Ale Twoj Kropek ma teraz najlepsze warunki do rozwoju. Wierz w niego. Musi sie udac. Co do rodzenstwa nie mysl teraz o tym. Nie wiesz co zycie przyniesie. Najwazniejsze zeby Kropek zostal z Toba na 9 miesiecy. Masz moze relanium? Albo chociaz melise? Sprobuj sie uspokoic. Jesteśmy z Toba.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asik na Doz.pl za trzy flaszki intralipidu dałam ok 90zl a w klinice nie wzięli ode mnie ani grosza za podanie . Jeśli masz znajoma pielęgniarkę to wystarczy wymieszać to solą fizjologiczna i podać dożylnie ok 2h jeden wlew . To jest jak odżywka dla organizmu wiec pod kontrola nie trzeba być . Ja brałam dwa tygodnie przed transferem w dniu transferu i 4tyg po transferze . Clexan i Acard to podstawa wiec tu się nie zastanawiaj 5 minut . Co do reszty nie wiem ale ja bym może przed szczepieniami spróbowała na zestawianie encorton +intralipid +clexan+Acard+ Luteina +estrofen+duphaston .Myśle ze to zrobi najmniejszy burdel w organizmie i finansowo tez nie dobije . Ale to oczywiście tylko Twoja decyzja ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeslu bedzie trzeba to pojade do mamy i mi poda bo jest pielegniarka, tylko kawalek do niej mam ale to nic, do lodzi mialam dalej;) nad heparyna to sie tylko zastanawialam jak doktorka przycisnac, zeby mi dal, a tu prosze, od razu zgoda - tylko szkoda, ze wczesniej tego nie zrobil. A encortonu nie tkne. Chyba, ze ktos wyraznie mi zaleci ale wole sie finansowo zrujnowac niz to lykac. Po prostu przed niczym nie mam oporow a tu ewidentnie mozg mi mowi NIE... dopytam jeszcze tej nowej dr... wg gina one tez burdelu nie robia, tylko sie je "wysikuje".
 
Jeslu bedzie trzeba to pojade do mamy i mi poda bo jest pielegniarka, tylko kawalek do niej mam ale to nic, do lodzi mialam dalej;) nad heparyna to sie tylko zastanawialam jak doktorka przycisnac, zeby mi dal, a tu prosze, od razu zgoda - tylko szkoda, ze wczesniej tego nie zrobil. A encortonu nie tkne. Chyba, ze ktos wyraznie mi zaleci ale wole sie finansowo zrujnowac niz to lykac. Po prostu przed niczym nie mam oporow a tu ewidentnie mozg mi mowi NIE... dopytam jeszcze tej nowej dr... wg gina one tez burdelu nie robia, tylko sie je "wysikuje".
A dlaczego jesteś tak negatywnie do encortonu nastawiona?? ;-)
 
@zylwia tak mi przykro. Ale Twoj Kropek ma teraz najlepsze warunki do rozwoju. Wierz w niego. Musi sie udac. Co do rodzenstwa nie mysl teraz o tym. Nie wiesz co zycie przyniesie. Najwazniejsze zeby Kropek zostal z Toba na 9 miesiecy. Masz moze relanium? Albo chociaz melise? Sprobuj sie uspokoic. Jesteśmy z Toba.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety nie mam :( już nie płacze . . Leżę i myślę trochę.. Tak się zastanawiam jak to bedzie.. I wiem że nie mogę się teraz denerwować ale mam teraz 100mysli na sekundę:(
 
reklama
Do góry