reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, rozmawiałam z lekarzem. Trochę mnie wkurzył bo powiedział że nie robią transferów na cyklu naturalnym. To dziwne, nie uważacie.
Przypomnę że mam baby z pierwszego transferu 2 swiezaczkow a teraz jestem po 3 crio i nic :(
Więc pomyślałam o naturalnym cyklu (@hope322 , @walczaca o szczescie..?) bo lekarz powiedział że moje endometrium ma tendencje do przerostow, no i tak myślę że skoro tak to może ten estrogen to napędza?
Czemu on się tak uparł na ten sztuczny cykl? Każe mi w styczniu brać estrofem znowu i podchodzić. To już nasz ostatni z 4 mrozaczkow... a miało być tak pięknie ;(
Myślicie że powinnam się uprzec na ten naturalny czy po raz kolejny mu zaufać. Tak tylko myślę że trochę dziwne żeby czwarty już transfer zrobić bez żadnej totalnie zmiany... poradzcie please. Buźka.
Moim zdaniem podchodzenie tyle razy bez żadnych modyfikacji/diagnostyki to trochę strata kasy, czasu i nerwów. Albo trzeba poszerzyć diagnostykę, albo skłaniałabym się ku naturalnemu cyklowi, jeśli nie masz z tym problemów. Po prostu powiedz, że na sztucznym nie podchodzisz i kropka ;)
 
reklama
Nie głupia tylko pijana :D
Wiem że ciężko czekać, ja sama zignorowałam P i podeszłam jeszcze raz bez szczepień itp.
A on nie miał jakiejś trzeciej propozycji żeby nie czekać tyle i nie zrujnować sie jednoczesnie finansowo?
nie pytałam :p
haha pijana :p nie róbcie ze mnie alkoholiczki :D ostatnio łeb mnie na drugi dzień boli po 2 lampkach tj. po ok polowie butelki, a potrafiłam nieraz wyić całą i jeszcze mi było mało :p więc teraz już ostrożnie :D
 
Kochana to Ty płacisz więc i masz prawo głosu. Owszem zdanie lekarza jest ważne ale Ty też możesz czegoś oczekiwać. Skoro na sztucznym się nie udawało to może na naturalnym będzie dobrze. Porozmawiaj jeszcze z lekarzem. A bralas do transferu embrioglue ( pokrecilam nazwe)?
Dzięki wielkie. Miałam embrioglue bo podają teraz w standardzie. I dupa. Miałam biochemiczna przy drugim transferze i dlatego tak się waham, sama kurczę nie wiem co lepiej...
 
Moim zdaniem podchodzenie tyle razy bez żadnych modyfikacji/diagnostyki to trochę strata kasy, czasu i nerwów. Albo trzeba poszerzyć diagnostykę, albo skłaniałabym się ku naturalnemu cyklowi, jeśli nie masz z tym problemów. Po prostu powiedz, że na sztucznym nie podchodzisz i kropka ;)
Dzięki dzoasia. Też tak myślę że kolejny raz tak, bez żadnej modyfikacji to bez sensu a na immunologie nie jestem jeszcze gotowa.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Grudzień to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-12-02 Kurcia Transfer

2017-12-06 Chocolateri USG - pierwszy podgląd maluszka/ów
2017-12-08 monik91 Wizyta serduszkowa ❤️
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-11 Raspberry88 Usg
2017-12-11 Doris30 Pierwsza wizyta po nieudanym transferze :-(
2017-12-12 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-13 JoannaRak Wizyta serduszkowa ❤️
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-21 hope322 Podglądanie maluszka + rozmowa z genetykiem
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-28 klodine termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu
2018-01-07 dreamscometrue termin porodu
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-18 hope322 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
reklama
Do góry