reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, rozmawiałam z lekarzem. Trochę mnie wkurzył bo powiedział że nie robią transferów na cyklu naturalnym. To dziwne, nie uważacie.
Przypomnę że mam baby z pierwszego transferu 2 swiezaczkow a teraz jestem po 3 crio i nic :(
Więc pomyślałam o naturalnym cyklu (@hope322 , @walczaca o szczescie..?) bo lekarz powiedział że moje endometrium ma tendencje do przerostow, no i tak myślę że skoro tak to może ten estrogen to napędza?
Czemu on się tak uparł na ten sztuczny cykl? Każe mi w styczniu brać estrofem znowu i podchodzić. To już nasz ostatni z 4 mrozaczkow... a miało być tak pięknie ;(
Myślicie że powinnam się uprzec na ten naturalny czy po raz kolejny mu zaufać. Tak tylko myślę że trochę dziwne żeby czwarty już transfer zrobić bez żadnej totalnie zmiany... poradzcie please. Buźka.

Witajcie - nie zajmuje zbyt często zdania bo moja dzidzia jak widzi że mam tel. W ręku to żyć nie daje ;).
SOL ja miałam podobnie - z transferu świeżych zarodków mam roczną córci. W tym roku podchodziłam do crio 2x i żaden nie zaskoczył i największy żal mam do lekarki że nic nie zmieniła w stymulacji. Nie dodała żadnych leków , nie zleciła badań...
Dzięki dzoasi zrobiłam badania i niestety czynnik v leiden dodatni, ANA 2 słabo dodatnie. Zmieniłam klinikę i obecnie jestem 14 dniu stymulacji. Lekarz powiedział że doda mi leki po transferze aby ciąża się przyjęła. Jak się nie uda to będę szukać pomocy w Łodzi u dr P. ;)
Wg mnie warto coś zmienić - może nawet lekarza skoro taki uparty ;)
 
reklama
Witajcie - nie zajmuje zbyt często zdania bo moja dzidzia jak widzi że mam tel. W ręku to żyć nie daje ;).
SOL ja miałam podobnie - z transferu świeżych zarodków mam roczną córci. W tym roku podchodziłam do crio 2x i żaden nie zaskoczył i największy żal mam do lekarki że nic nie zmieniła w stymulacji. Nie dodała żadnych leków , nie zleciła badań...
Dzięki dzoasi zrobiłam badania i niestety czynnik v leiden dodatni, ANA 2 słabo dodatnie. Zmieniłam klinikę i obecnie jestem 14 dniu stymulacji. Lekarz powiedział że doda mi leki po transferze aby ciąża się przyjęła. Jak się nie uda to będę szukać pomocy w Łodzi u dr P. ;)
Wg mnie warto coś zmienić - może nawet lekarza skoro taki uparty ;)
Dziekuje bardzo za info i za podzielenie się Twoją historia. Bede rozmawiac jeszcze z lekarzem. W sumie to on się starał, zrobił mi 2 x histero dał mi tabletki na wyciszenie itp, obstawil mnie lekami po. Dziś wspominał też o immunologii ale powiedział że on na moim miejscu by ewentualnie działal gdyby trzeba było drugą procedurę robić bo jak na razie to ciagniemy z pierwszej wszystko. Nie wiem czemu tak zareagowal na ta propozycje o naturalnym cyklu. Pogadam z nim jeszcze.
Moja malutka ma 2.5.
Powodzenia z Twoją procedura, coś czuje że nas też drugą czeka... Daj znać kochana jakie będziesz miała leki, jakie zmiany Ci zaproponują, oczywiście jak dzidzia nie będzie patrzeć :) Z góry wielkie dzięki.
 
Dziewczyny macie jakis kontakt z @Chocolateri , ostatnio bardzo milczy ....
Kochana właśnie czytam posty [emoji6]
Dopiero przed chwilą wróciłam z pracy a jutro od 11-23 i w niedzielę to samo . Staram się nie myśleć o srodzie, co jeśli nie zobaczymy serduszka [emoji85] odczytuje Was. Jednak co wchodzę to mam kilkanaście jak nie kilkadziesiąt stron do nadrobienia i zwyczajnie padam [emoji23]
Bardzo się cieszę z pozytywnych wieści kochane [emoji173] wszystkim mocno kibicuje. [emoji8]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta, takie pytanko: dzis jest 21 dpt, okresu nie ma, beta rośnie, czyli wszystko wskazuje za to ze dobrze. Czy w tym stanie na tym etapie moge współżyć? Jak myślicie? Nie zaszkodzi to ciąży?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Lekarz zabronił mi do końca 1 trymestru nie tylko sexu ale i orgazmu ( skurcze macicy). Powiedział , że absolutnie mam nie ryzykować.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana na bank będą miały ale my dla tych dzieci zrobimy wszystko . Ja biorąc te leki czułam się paskudnie i przytyłam 10kg w dwa miesiące może inaczej spuchłam ale to było okropne twarz jak księżyc w spełni włosy mi się łamały a żołądek bolał po lekach okropnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w klubie . Twarz mam jak księżyc w pełni, brzuch jak balon, na dodatek ciągle boli. Przytulam już 10 kg. [emoji31]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
Przykro mi [emoji17] niestety nie jestem na bieżąco.
Przypomina to moje historie z zanikajacymi czasami. Ja mam dodatnie ANA1 i hiperandrogenizm. Ściskam i trzymam kciuki za bałwanka

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...
Przykro mi [emoji17] ściskam cieplutko [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj w klubie . Twarz mam jak księżyc w pełni, brzuch jak balon, na dodatek ciągle boli. Przytulam już 10 kg. [emoji31]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Szczęście w nie szczęściu takie ze mam cukrzyce ciążową i te 10 już prawie poszło w nie pamięć choć odczuje dopiero pewnie jak urodzę bo teraz z brzuszkiem ciężko to zobaczyć [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry