reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Justin87 powiem Ci ze odkąd zaczęły się moje problemy z beta czyli od piątku jak już straciłam nadzieję to czekolada i wszystko co słodkie wróciło do łask, jadłam aż mi nie dobrze było chwilami, i przez tydzień jestem 1 kg do przodu ;(
Kilogram to nic. :* pomyśl ile przytyjesz na dalszych etapach ciąży. ;)
Jest ciężko, nie ma co ukrywać, ale musimy się uzbroić w cierpliwość i nawet pogrzeszyć trochę jedzeniem, bo inaczej można zwariować.
 
reklama
Kilogram to nic. :* pomyśl ile przytyjesz na dalszych etapach ciąży. ;)
Jest ciężko, nie ma co ukrywać, ale musimy się uzbroić w cierpliwość i nawet pogrzeszyć trochę jedzeniem, bo inaczej można zwariować.
Daj Bóg tyjmy ile się da....aby tylko okruszki były zdrowe :) ja już teraz w wyniku leczenia waze tyle samo co w dniu porodu z synem :)
 
Dobry temat dla mnie o obzeraniu się:D ja też specjalnie zdrowo nie umiem się odzywiac.. np wczoraj zamówiłam sobie dużą hawajska i sobie zjadłam, dzień wcześniej całe toffife i paczkę chipsów.. No dużo tego było i muszę się ogarnąć ...ale dziś wracając z transferu mąż powiedział że jak i tak mam Tyć przez najbliższe kilka miesięcy to zajedziemy do maka :D :D :D ale na wieczór robimy sałatkę z fetą nie pamiętam jak to się nazywa :D teraz dopiero się położyłam i oglądam tv :) u was też już śnieg topnieje ?? A było tak pięknie:)
 
Dobry temat dla mnie o obzeraniu się:D ja też specjalnie zdrowo nie umiem się odzywiac.. np wczoraj zamówiłam sobie dużą hawajska i sobie zjadłam, dzień wcześniej całe toffife i paczkę chipsów.. No dużo tego było i muszę się ogarnąć ...ale dziś wracając z transferu mąż powiedział że jak i tak mam Tyć przez najbliższe kilka miesięcy to zajedziemy do maka :D :D :D ale na wieczór robimy sałatkę z fetą nie pamiętam jak to się nazywa :D teraz dopiero się położyłam i oglądam tv :) u was też już śnieg topnieje ?? A było tak pięknie:)
U mnie nawet nie było :( ja po transferze skorzystałam z okazji naciągnęłam męża na torebke i pojechaliśmy do restauracji. Zjadłam makaron z sosem grzybowym :) później wracałam objeżdżona jak bak do donu ;)
 
A czytałaś o tym o którym Ci pisałam że ja biore ? Pregnal Evital , z tego co wiem nie ma mieszanek syntetyk z metylowanym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak. :) właśnie czytałam i pewnie go kupię. Tylko szukam czy nie ma jeszcze czegoś z większą ilością witamin. Ale jak nie znajdę to zdecyduję się na ten :)
 
Dziewczyny... potrzebuję wsparcia.właśnie dowiedziałam się ze moją siostra jest w ciąży...cieszę się??a ona?? Chyba nie za bardzo, jest zaskoczona. To jej trzecie dziecko. Życzę jej jak najlepiej ale co jeśli mi się nie uda ?? Za każdym razem patrząc na jej dziecko będę myślała o mojej okruszynce. przeciez ja tego nie wytrzymam...
Wiem jakie to ciężkie wiele ciąży było obok a ja byłam bezradna.Z jednej strony cieszysz się a z drugiej....Chyba większość z nas zna to odczucie.
 
reklama
tak. :) właśnie czytałam i pewnie go kupię. Tylko szukam czy nie ma jeszcze czegoś z większą ilością witamin. Ale jak nie znajdę to zdecyduję się na ten :)

Chyba właśnie większość ma te mieszanki :/ ale jak znajdziesz to napisz :)

A ten Pregnal Evital to ciężko dostać w aptekach , ja zamawiam na doz.pl


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry