reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jasne, ze jestem spokojniesza ale wiem, ze prawdziwy stres to dopieto sie zacznie przed kazdym badaniem. Modle sie codziennie o zdrowie tego malenstwa, bo drugi raz takiej tragedii bym nie zniosla. Dzisiaj wyjatkowo mocno odczuwam mdlosci, mecza mnie non stop ale nie narzekam.
Zobaczysz serduszko, wszystko sie dobrze skonczy ;)
Modlę się o to serduszko, jak chyba już wszyscy co wiedzą o naszej ciąży :* tak tak..wkoncu napiszę i powiem to głośno JESTEM W CIĄŻY:):) wiem ze różnie się może wszystko skończyć...Ale jakieś szanse są więc trzeba wierzyć.
a Ty się ciesz z mdłości każdej dolegliwości, niech Ci dokuczaja tak długo jak się da :):) to znsczy ze ciąża rozwija się prawidlowo.
Ja z synem jak byłam w ciąży wymiotowalam 9 miesięcy, a nawet w okresie połogu ale teraz to miło wspominam :):)
W przyszłym roku urodzisz piękne i zdrowe dzieciątko... a my ciocie z forum będziemy się cieszyć razem z Tobą :* :*
 
Mam 400 :)

A tak się zastanawiałam. Może znacie jakieś wit. prenatalne (niekoniecznie popularne w Polsce), które mają w sobie tylko metylowany kwas foliowy (folian)? Bo wszystkie te Femibiony itp mają mieszankę syntetyku z metylowanym, a ja przy mthfr nie chcę w ogóle syntetyku brać, żeby homocysteiny nie zwiększać...
Patrzyłam na jakieś Garden of Life - niby wszystko uzyskiwane z warzyw (folian z brokułów), ale czy ja wiem czy to się dobrze wchłania?
Bo teraz biorę po prostu folian z Solgara, ale jakby się transfer powiódł to warto by dołożyć jeszcze jakichś witamin, magnezu itp bo nie jestem przykładem idealnie zdrowego odżywiania...
Pomimo witamin jednak spróbuj włączyć do diety warzywa takie jak brokuł, szpinak, buraki, sałata. Żaden suplement nie zastąpi zdrowego odżywiania. :*
 
Mam 400 :)

A tak się zastanawiałam. Może znacie jakieś wit. prenatalne (niekoniecznie popularne w Polsce), które mają w sobie tylko metylowany kwas foliowy (folian)? Bo wszystkie te Femibiony itp mają mieszankę syntetyku z metylowanym, a ja przy mthfr nie chcę w ogóle syntetyku brać, żeby homocysteiny nie zwiększać...
Patrzyłam na jakieś Garden of Life - niby wszystko uzyskiwane z warzyw (folian z brokułów), ale czy ja wiem czy to się dobrze wchłania?
Bo teraz biorę po prostu folian z Solgara, ale jakby się transfer powiódł to warto by dołożyć jeszcze jakichś witamin, magnezu itp bo nie jestem przykładem idealnie zdrowego odżywiania...

Ja biore Pregnal Evital


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@misis188 zadzwoniłam do kliniki. Dr G nie było, ale dr M powiedział, żeby brać Encorton...

Mam pytanko odnośnie transferu - skoro mam brać lutinus to nie przeszkodzi on jakoś w transferze? Wezmę go powiedzmy o 8 rano, a o 11.30 transfer.
Ja miałam zalecenie żeby aplikować, ponieważ oni i tak Ciebie wyczyszczą a ona powinna już się rozpuścić i wchłonąć tyle co trzeba, ale najlepiej zapytaj lekarza ;)
 
Pomimo witamin jednak spróbuj włączyć do diety warzywa takie jak brokuł, szpinak, buraki, sałata. Żaden suplement nie zastąpi zdrowego odżywiania. :*
No właśnie ja przed chwilą zjadłam pół paczki chipsow teraz mam takie wyrzuty sumienia ostatnio sobie popuscilam i jem takie byle co_Obiecuje sobie poprawę koniec ze smieciami.
 
Dziewczyny... potrzebuję wsparcia.właśnie dowiedziałam się ze moją siostra jest w ciąży...cieszę się??a ona?? Chyba nie za bardzo, jest zaskoczona. To jej trzecie dziecko. Życzę jej jak najlepiej ale co jeśli mi się nie uda ?? Za każdym razem patrząc na jej dziecko będę myślała o mojej okruszynce. przeciez ja tego nie wytrzymam...
 
reklama
No właśnie ja przed chwilą zjadłam pół paczki chipsow teraz mam takie wyrzuty sumienia ostatnio sobie popuscilam i jem takie byle co_Obiecuje sobie poprawę koniec ze smieciami.

Ja po zobaczeniu w poniedziałek bety 2 też zjadłam pakę chipsów, to samo we wtorek. Coś mnie powstrzymało tylko przed wypiciem wina z żalu. Teraz wracam na dobre tory i mocno wierzę. :)
 
Do góry