reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja robilam 9 dpt 2 dniowego zarodka i wyszło 29. Moze wyjść jak i jeszcze nie wyjsc. Ja zrobiłam dlatego, że miałam tego dnia kontrolę progesteronu i na teście sikany 2 kreski byly.

Na sikacza nie mam nerwów :oo:
Chyba jednak zrobię tą betę.

A nie mozesz zrobic jutro? Ja ostatnio robilam 9dpt a pewno masz kolo siebie jakies labolatorium z diagnostyki

No właśnie jutro mam 8dpt.
Jak wyjdzie negatyw to się będę cały week stresować, a jak nie zrobię to się też będę stresować. I bądź tu mądrym:baffled:
 
reklama
Na sikacza nie mam nerwów :oo:
Chyba jednak zrobię tą betę.



No właśnie jutro mam 8dpt.
Jak wyjdzie negatyw to się będę cały week stresować, a jak nie zrobię to się też będę stresować. I bądź tu mądrym:baffled:
Ja bym nie robiła w tym dniu, lepiej myślę żyć nadzieja a zrobienie badania Cie nie ominie, wszystko w swoim czasie [emoji4] Może wyjść niska co wcale jeszcze nie nie musi oznaczać i po co Ci te nerwy?
 
Do góry